www.sudzibas.lv Autoskola Dubulta grāmatvedība

Autoskola - Dubulta grāmatvedība

Gribat dzirdēt tikai pazemojumus, justies kā pēdējais kretīns?Ne reizes nedzirdēt neviena laba vai motivējoša tekstiņa?Braukt ar katru reizi sliktāk, vai vienkārši nav kur naudu likt?JŪSU CEĻŠ- UZ "MUSTANGU" pie instr.Dundura!!!Tas nav nemaz tik dārgi, tikai trīs simti apmēram!Nobrauksiet nedaudz kādai apsnigušai un apledojušai "drošības saliņai"stūri -"nu es tak teicu -visi jūs esat vienādi", "viss jums traucē"Tas jau ir tīrais sīkums, ka kāda Āgenskalna ieliņa ir izbraucama tikai pa iebrauktām risēm līdz slieksnim-"neieņēmi kreiso malējo stāvokli..., pārbrauci nepārtaukto līniju"...Bet punktiņi tik saskaitās...saskaitās, un atkal "nu nemāki, nesaproti tu neko", "būs jānāk vēl kādas reizes".Un Tu tiešām esi pilnīgs idiņš, kurš teoriju noliek bez nevienas kļūdas un caurmēra teorijas kļūdas procents ir 3% no 1500 jautājumiem.Tas tikai tā, sākumam.Trīs mēnešus jums būs "pēdējās reizes"!Esiet pacietīgi, izbaudiet to, līdz jūs pārņems nepārvarama tieksme iemaksāt atkal kādus 50ls.Jūs teiksiet-atkal kārtējais neapmierinātais, tas viss ir meli!!!Jau teicu-"MUSTANGS" jūs visus gaida!!!Pie tam, bez neviena kases čeka!!!Naudiņa ieguls tādā metāla kastītē...Arī citā filiālē neko par jūsu pieraksta laiku neko nezinās, jo jums visdrīzāk iedos lapiņu, lai tik ne latiņš neietu zudumā(sorry, nodokļos).Neuztraucieties, neviens santīms nenonāks Valsts kasē!!!Jaukākais tas, ka ne VID, ne kādam tur budžetam to pāris tūkstošus dienā jau nevajag.

J

E Eseseseseseseses 27.12.2009

bet kaapeec tu nemainiiji instruktoru?saprotu, ka skolu mainiit nevari, jo tad zaudeesi par teoriju iemaksaato naudu, bet par instruktoru administracijai pasuudzeeties vari..
bez tam - ja tu brauktu tik perfekti, cik pats saki, tad arii instruktoram Dundukam nebuutu iemesla tev neko aizraadiit vai soda punktinjus skaitiit...

K Kārlis 27.12.2009

Nu bet Juri, tu pats taču izvēlējies Mustangu, un kā tu domā- tās melu reklāmas katrā kāpņu telpā vēl neesi pamanījis? Ta tajā skolā strādā instruktori un pasniedzēji, kurus citur darbā neņem, kurus tāpat kā skolas klientus veiksmīgi ap pirkstu tin brašā skolas valde, un mūžīgi nekaunīgās sekretāres !!!

F fggg 27.12.2009

Vai te kārtējā histēriskā bāba?

E Elina 27.12.2009

Видать не довольные Конкуренты?:D

K knowledge 27.12.2009

nezinu varbuut esmu konkreets lohs, bet vai tad vinji nezin kur mashiina tiek paardota, un ka tur ziemaas ir saals, un interesanti vai tad citaas valstiis mashiinas necelj augshaa tos mikro akmentinjus????? vai arii vnk Mustangs muus tagad chakaree kaa taadus lohus...

F fggg 27.12.2009

Pa "iebraukumu" un pāri nepārtrauktai nav jābrauc, ! Atver CSN grāmatu pims dirst kaut ko kādā anonīmā lapā!

F fggg 27.12.2009

Lai gan man ar šo visu nav nekāda sakara. Esmu randoms komentētājs. Tomēr man ikdienā jāsastopas ar tādiem ģēnijiem kā tu uz ielām.

E Eveliiniite 27.12.2009

Te vsp kaads saprot tos beidzamos coment, taada sajuuta, ka Mustangs sanjeemis pelniito, kaads nav apmierinaats, ha, pareekt par to skolu un vinju metodeem!

Z ZarinshAtis 27.12.2009

Šitos rakstus pārkopēju, un aizsūtīju uz VID! Ko tad te klaigāt ? Esmu sen dzirdējis par šis skolas mahinācijām !!!

K Kaspiic 02.02.2010

Šo rakstu laikam rakstījis konkurējošās autoskolas darbonis, kas grib ieriebt mustangam :)

Es kā reiz tiesības dabūju 2009.gada jūlijā un tieši gāju Mustangs autoskolā:

- Maksājot man VIENMĒR izsniedza izdrukātu čeku par maksājumu,
- instruktors man bija ļoti labs un nebija lieka vilkšana garumā ar tekstiem "tev vēl jābrauc - tu nemāki". Drīzāk es pats jutos nedrošs un pats ņēmu papildus braukšanas reizes,
- skolas braukšanas eksāmenu noliku ar 1.reizi, kaut soda punktus sapelnījus kādus 45 - bet tāpat skaitījos nolicis un biju no skolas ticis vaļā!
- CSDD exi noliku ar 2.reizi- 1.reizi izkritu pats savas vainas pēc...

Z Zane 12.05.2010

Es pie Dundura biju uz 1 reizi un man pietika. knapi valdīju asaras, kad izkāpu no mašīnas - visu laiku tikai klausījos par to, cik jaunie vadītāji ir nemākulīgi un teica, ka bez 40 stundām lai nedomāju tikt cauri - braukšana vēl nebija sākusies. ziemas laikā, tumsā aizveda arī līdz figūru laukumam un vienīgo :humoru: no viņa puses sagaidīju tikai tad, kad mašīna vairākas reizes pēc kārtas noslāpa. atceros, arī pāris krustojumos noslāpa un viņš uzreiz uzbļāva, lai novācu kājas no pedāļiem, un ceļu turpināja pats. un visu laiku raustīja stūri. nevienam viņu neiesaku..
samainīju uz citu instruktoru, viss kārtībā, jūtu, ka tiešām iemācos braukt..