www.sudzibas.lv Autoskola Autoskola "Vanags" instruktori

Autoskola - Autoskola "Vanags" instruktori

Sveiki visiem, kas mācās vai ir mācījušies šajā autoskolā.
Kādu instruktoru ( labu ), lai izvēlas šajā skolā? Esmu mazliet apjukusi.

[ šī nav kā sūdzība, bet varat izteikt visu sāpi vai /un prieku par Vanaga instruktoriem ]

J Jānis Haļzovs 10.03.2017

Labdien!
Mani prieki:
No autoskolas Vanags braukšanas instruktoriem varu ieteikt Agri Mazurēviču. Iemācīja visu, ko zinu patlaban. Tiešām sakarīgs pasniedzējs, pedagoģiski meklē katram pieeju (esmu braucis ar viņa citiem studentiem un piedalījies pirmajās autobraukšanas stundās). Protams, ja liksiet pirmo ātrumu, kad nesaties uz 90 km/h, zināmi komentāri būs! (Paša pieredze, ir izmēģināts uz ādas, doties tagad tā vis' nedaru. Ļoti labi skaidro, rāda, varat pat pastaigāt pa krustojumiem ar kājām, teoriju izskaidros, ja mācaties eksāmenam. Arī atmiņa viņam ir laba, atcerēsies Jūs uz ilgu laiku.
Manas sāpes:
Nejutu autoskolā lielu vēlmi iedzīt galvā teoriju, viss bija palaists pašplūsmā, mācīja pasniedzējs Andis, protams, pasniedzējs jau viņš ir labs, bet tā kā pats esmu skolotājs ar visai striktiem uzskatiem, tāpēc varu papukstēt. Teoriju gan noliku skolā ar pirmo reizi.

Visiem novēlu atrast skolu, kurā iespējami lielāks teorijas kļūdu skaits, tad apskatiet vai ir skolas braukšanas eksāmens. Uzsāciet braukšanu līdz ar teorijas apguvi. Galvenais, ja kkas jums uzreiz nesanāk - nepametiet, obligāti ejiet vēl un vēl! Tas atmaksājas. + Ja nolikāt teoriju skolā, tajā pašā dienā ejiet likt departamentā. Viss ar laiku piemirstas, visiem veiksi, domāsim arī par iecietību un kultūru uz ceļa, ļoti tās trūkst...

E Elīna Bērziņa 18.12.2021

Noteikti neiesaku izvēties GUNĀRU KAČKĀNU . Personīgi uz mani viņš atļāvās kliegt un ne vienu reizi vien, draudēja sist pa pirkstiem. Cik es sapratu, ka mana kolēģe arī bija izbaudījusi ko līdzīgu, bet viņa bija gudrāka un nomainīja instruktoru uzreiz. Es noteikti neiesaku šo instruktoru!