Autoskola Autoprieks - toerijas eksāmens

Nākot uz teoriju , man jautā cik man jamaksa par eksamena pārlikšanu (kā es varu zināt,viņa tur strādā nevis es,lai parbauda) sēž pie sava datora un kūko, visi kas bija klasē neviens nenolika un viņa nespēja paskaidrot atbildi kapēc ir nepareizi -tikai to jānāk vēl. Pat cauri kasi naudu nesita.
pildīju testu, plkst jau bija uz darba dienas beigšanu, šī jau sakrāmējusi mantiņas,jaku uzvilkusi gaida,biju pārliecinats par savām atbildēm kad ir pareizas,jo nesakaitāmas reizes mājās pildot viss bez kļūdām. Un ko sī - sasvītro 4kļūdas un viss,kautgan atbilde bija pareiza, šāi laika nav paskaidrot man kapēc atzīmēja ka nepareiza Un dzen ārā - dara laiks ir beidzies. Par so kundzīti tik daudz sūdzību,iesaku jums par savu kolektīvu padomāt kārtīgāk.