E elfss99 10.04.2013

ja kadam vajaga c95 kategorijas jautājumus un atbildes + visus jautājumus ar atbildēt praktiskajā daļā pie valsts eksāmena braukšana. tad rakstiet man [slēpt]@inbox.lv par noteiktu samaksu materiāli būs jūsu.

7 7absinth 13.04.2013

Igors Peršins ir vnk naudas slaucējs...viņam neinteresē apmācīšanas process. Apmācību metodes - novecojušas. Vilks garumā līdz 31 nodarbībai, kur katra ir reālā pusotra stunda (!). Bieži iet uz visādām "darīšanām" un ļoti stipri kavē savu pīpēšanas pārtraukumu (~10-15 min) ar saviem kolēģiem kaut gan maksāju kā parasti par pusotru stundu lai kaut ko iemācītos. Par autoskolā apmaksātajām ieskaitēm vispār nerunāsim (kas tika apmaksātas ar kuponu. Ķip kolektīvā iepirkšanās portālā pārdeva kuponu visu visu par 5 Ls. Ok nopirku bet autoskolā iestājoties prasa 40 Ls kas esot kā priekšapmaksa par 4 nodarbībām pusotru stundu pie instruktora)...visas nemaz nedeva izbraukt jo redz tās ir tikai 4dienās ar kaut kādu citu instruktoru, kur mašīnā jāsēž vēl ar 3 cilvēkiem un tur ir rindas. Tad reāli katrs pabrauc 20-25 min un sēž nākamais bet samaksājis esi par pusotru stundu. Pats savā mašīnā nelaidīs citu instruktoru lai es kārtotu ieskaiti. Un tās viss Autoprieks. Gribēju ietaupīt naudiņas bet patiesībā autoskolas slaukšanas politika slauc vairāk nekā citas autoskolas. Rezultāts - pie šī instruktora ar pirmo reizi CSDD izkritu ...

7 7absinth 13.04.2013

S [email protected] 26.07.2013

Normunds..vai man tikai vienīgajai tā? biju spiesta mainīt instruktoru, jo beigās vairs nevarēju saprast, vai nu es esmu samaitāta, ka nesaprotu perversus jokus, vai vaina ir viņā. Kad tika apspriesta mana sūkāšanas vēlme, vairs kā joku to nespēju uztvert..

D deiwis2 19.08.2014

Es ari noteikti neieteiktu Normundu, jo pec simts reizem, kad vins pateica, ka es nemaku braukt vai ka es nebusu nekad muza labs braucejs, saku ta ari domat. Tureja diezgan ilgi un pirmaja reize ari eksamenu nenoliku, bet pirms otra eksamena izbraucu ar brali, kurs nekad muza nav macijis braukt, un vins iemacija tadas lietas ko Normunds nekad nebija minejis. Es uzskatu, ka viena nodarbiba pie mana brala butu tris nodarbibu verte pie Normunda. ( Ja godigi pat nezinu kadam cilveku tipam es vinu ieteiktu- ja nu vienigi par sevi loti pasparliecinatiem un mierigiem cilvekiem.)
Pie reizes gribeju izteikt komplimentu csdd eksaminatoriem. Pie trijiem esmu bijis ( divas reizes eksamena, vienreiz parbaudes eksamena), un visus gribetu par instruktoriem sev

T tanker 13.02.2015

vadims ciruks- не советую идти к нему. Старая убитая машина, за которую он трясется. На экзамен отпускать не хочет, строит из себя инструктора (хотя процент сдавших с первого раза в цсдд около 50 на данный момент). Как только я сменил инструктора то через 6 занятий имел права. С этим чмом я бы еще долго сдавал. Опять же стоит заметить что многие инструктора говорят ехать на их стоянку минут за 10 до конца занятия. Одноклассник предупреждал не идти обучаться к vladimiru ivanovu. Аргументировав тем что тот тянул деньги. Его совету я последовал, но печально что нарвался на другого. Благо потом мне повезло. Инструктор из Елгавы Eduard Agafonov в короткий промежуток времени меня подготовил. И подписал книжку еще за долго до конца занятий. Такой подход приятен тем что человек не отнекивался тем что подпишет перед экзаменом и т.д. Экзамен я сдал с первого раза. Фигуры идеально, по городу приемлимо. Да и авто у него или пятый гольф или ауди A4, в отличии от убитого опеля вадима.

S sergun.79 19.04.2016

Учился у Вадима.Очень толковый инструктор! Подготовил к реальной жизни на дороге! Всем советую!Объясняет подробно и понятно все ошибки и как их избегать!

B Borgore 17.12.2015

Normunds Vilūns - noteikti neiesaku, lai arī autoprieks.lv komentāros atsauksmes it kā norāda uz pretējo, bet reālajā situācijā kā instruktors burtiski psiho pie katras kļūdiņas jau pirmajās nodarbībās, nemaz nerunājot par to, ja neesi iepriekš vispār braucis, tad tiek izskaidrots "kā darbojas sajūgs" - ar to Tev ir jāsaprot, ka jāsaprot viss un kļūdām nevajadzētu būt. Nomainīju instruktoru - jau pirmajā reizē iemācīja tik daudz, cik pie Normunda 10 reizēs neiemācītos! Vispār nesaprotu, kā tāds nelīdzsvarots cilvēks var būt instruktors, lai arī reizēm pasaka kādu joku, bet tas neko daudz nemaina, kad pēc nodarbībām domā, pēc cik sekundēm vai minūtēm nākamreiz sāks baurot.

M Marija16 29.06.2016

Не советую идти к Vadimu Ciruksu, инструктор никакой , ничему не учит , вечно только трясется за свою машину , которая убитая, вождение закачивает за 15-20 минут раньше , когда за это время можно было еще много где проехать ! На фигуры возит редко от силы были 2 раза с ним по 10 минут и быстро уезжали , не вышло , все равно уезжаем ! Внушает только не уверенность в себя, придирается и делает комментарии по пустякам , ищет глупости чтобы дольше кататься еще. На экзамен отпускать не хочет ! Одним словом тянет деньги !

N Novik 06.11.2017

Присоеденяюсь к комментариям по поводу инструктора Вадима Цирукса. Угораздило меня тоже в него вляпаться, в итоге потраченное время и деньги. Сменив инструктора права получил спустя 4 вождения и сдал с первого раза. От Вадима же был один негатив и внушал только не уверенность в себе.

L Linda_J 23.12.2019

Vai Jūs pats gribētu būt instruktors? Un dot savu mašīnu tādiem kā Jūs?

K Kukulis123 24.04.2023

Neiesaku Juri Jurānu. Viņš braukšanas laikā neko neiemāca ,,bet blenž planšetē.Tāpat viņš neievada nobrauktās stundas CSDD Sanāk ka maksā naudu viņam personīgi. Afērists un krāpieks !