www.sudzibas.lv Autoskola Autoprieks Nesagatvo eksāmenam

Autoskola Autoprieks - Nesagatvo eksāmenam

Neiesaku autovadīšanu apgūt autoskolā CREDO autoprieks, sanāks iztērēt daudz naudas laika un nervus. Kā galvenos mīnus varu minēt nekvalitātīvu administrācijas darbu - kursantiem nekas netiek normāli paskaidrots, kad mēģināju noskaidrot vai manā pilsētā ir viņiem braukšanas instruktors, administrācija teica, ka jā, pieteicos šajā autoskola, teoriju arī apguvu savā pilsētā, bet, kad gribēju sākt braukt izrādijās, ka vienīgais instruktors no manas pilsētas nemaz latviski nerunā, tā ka nācās braukt uz Rīgu. Tad vēl entās reizes nācās šurpu turpu braukāt, lai parakstītu līgumu un kkādu uzskaites kartīti visulaiku vadāt pie viņiem - vai tad nevar 21.gadsmitā viss notikt elektroniski? Un kas bija visbēdīgākais - pēc pus gada braukšanas pie instruktora, kad palaida uz skolas eksāmenu, sapratu, ka nevaru to nolikt, jo nebija man iemācītas lietas, ka jāzina liekot eksāmenu, ne arī tika izbraukti potenciālie eksāmena maršruti. Kad tiku līdz CSDD izkritu uz estekādes, jo nebija iemācīts, kā ar jaunajām mašīnām izpildīt šo figūru, tikai ar autoskolas veco, nebija pat teorētiski izstāstīts, ka būs kas savādāks (jo ir rokas bremze poga). Kā arī par mašīnu netika izstāstīts pilnīgi nekas, ne kas panelī par mēraparātiem redzams, ne cik bieži eļļu jāmaina, tā ka principā visu iemācijos tikai liekot eksāmenus un braucot privāti - par autoskolu vējā izsviesta nauda! Vienīgi teorijas pasniedzējs bija tiešām labs.

K