N nevaruizdomāt 08.07.2008

Nu tak nadobilo u4icsa a ņe katatsa:)

T Them 10.07.2008

На меня почему-то никто не орал, может просто не надо повторять одни и теже ошибки изо дня в день?

X xxx 13.07.2008

kada braukasanas, par to es pats maksaju un instruktoram ir jamaca nevis javizinas lidzi par manu naudu un nez kapeic vel jaapacies vina skarba uzvediba
nevajag idomaties ka vienigi es un tikai es pie tadiem neviens nejies
Un vel vinus ari vajadzetu kontrolet ar video kameram ka vini maca un vispar kas tur notiek, jo daudziem nav pat intruktora sertifikata
uttt

V v1k4 03.08.2008

nu ne znaju rebjata ja na dannoe vremja ucus v etoj skole i mne mnravitsa v so super eto eso zavisit kakoj instruktor popadotsa u kazdogo svoj horakter ne ugadaes tak sto ne nado na vsu skolu gnat ne nravitsa stota nado minjat instruktori mi ze sami platim v prave vibirat

Z zazu 04.08.2008

девушка наверное просто блондинка, которая путает педали. за 3 месяца даже самый тупой научится водить авто.

S Sanita 21.09.2008

es arī mācos šajā AUTOSKOLĀ, un neko sliktu nevaru teikt...

в Валентина 08.10.2008

не согласна. Каталась с несколькими инструкторами Автоприекса, всеми очень довольна! и преподавательницей теории - тоже!

S Sanita 21.12.2008

nu vienīgais par autoskolas teorijas pasniedzēju, mums nelaimējās, jo trāpijās kaut kāds vecs gados vīritis un neko prātīgu vi;ņš nevarēja iestāstīt. tas bija vāks, viņš tikai pēdējās 2.nodarbībās sāka normāli skaidrot, mēs bijām laimīgi ka mums beidzās teorija. ceru ka jums citiem paveiksies un būs normāli pasniedzēja. par to, ar instruktoru man tiešām laimējās, ļoti labs instruktors...

R rrr 30.12.2008

Man ir kolosāls "Autoprieka" instruktors - Haralds. Ļoti mierīgs un pacietīgs. Labāku instruktoru nevarētu vēlēties.

A Anna 02.02.2009

Не согласна. Меняйте инструктора сразу же, как только что-либо вас не устраивает! Благо их огромное количество. Я так и сделала, чем очень довольна. И не позволяйте на себя орать! Мы со своим первым инструктором не ошлись психологически))

B Birste 29.07.2009

Nu nemaz nepiekrītu raksta autoram. Pati mācījos Autopriekā. Paldies instruktoram Guntim!!! Eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Un skolā pasniedzēji bija labi.
Bet ja nepatīk instruktors, var tak pieteikties pie cita mācīties. Kāda problēma?

K kristina 30.12.2011

da u menja toze bil istruktor on oret na ves salon