Autoprieks Autoskola - Viss super

Nezinu kas jums tanī autoskolā nepatīk ! Šodien pabeidzu autoskolu un jāiet uz csdd :)
Mācīšanās tur viegla (parasti gulēju) var uz 50% teorijas stundām neiet un nevienam tas īpaši neinteresē
Teorijas pasniedzēja (sieviete) gadījās man laba un visu ideāli izskaidroja un 1mās palīdzības pasniedzējs super !
Ja nenolika 1mo palīdzību, tad varēja atpirkties pa 5ls nevis atkal 20ls maksāt !
Braukšanas instruktoru no visiem izvēlējos ideālu (varu iedot mob nr) ! Tas bija mans 3. instruktors, jo pie iepriekšējiem 2 izbraucu pa 1x un aizlaidos. Braukšanas parakstīja ar 13 braukšanām kaut vai nebiju iepriekš ar auto īpaši saskāries. Autoskolas teorijas eksāmenā man pirmajā reizē iedeva šausmīgi grūtu biļeti (vismaz man tā likās) 2x reizē ejot noliku ar 1 kļūdu ! Teorijas eksāmenā ir 30 jaut. un pieļaujamas 3 kļūdas :D
Ja nu kādam interesē instruktora mob nr sūtiet man epastu ;) (instruktoram toyota corolla apmēram no 2006-2008 gada)

J

Z zinta 10.08.2009

tur, laikam, iespejamas teorijas testaa divas kludas, nevis 3, ka csdd. nez, ka tev, bet man nepatika. jau tas, ka par tevi neviens tur nedoma, -tas jau nozime to ka tu viniem esi vajadzigs naudas del, nevis, lai dot kadu prasmi...

K Kleo 10.08.2009

Tad nu gan laba skola - nav jāmācās, var "atpirkties" un gulēt tālāk. Un tad mēs brīnāmies, kur tādi auni uz ceļiem rodas, kas nezina elementāras CSN prasības. Ja vēl paši vien sistos, bet nē - citus sakropļo un nogalina.

E Eseseseseseseses 14.10.2009

nu vispaar - pielaujamas 3 kluudas!!! reaalajaa dziivee tev pat viena kluuda pielaujama nav! tad, kad es liku, tad arii pareizi izlabota kluuda skaitiijaas kluuda, jo tava pirmaa reakcija ir tada kaa tu riikosies uz celja kritiskaa situaacijaa...un kur nu veel bravuura, ka maaciities viegli, jo stundaas var guleet..pilniigi piekriitu kleo, ka saadaa veidaa jau tie/taas tuparillas uz celiem rodas..a nu ka jaaniiti atpakal pie graamataam, maacies un apguusti nevis lielies ar savu tupumu un ignoranci..

. ... 11.11.2009

Kadas mulkibas jus te gvelzat? Autoskolai nav ne vainas. Galu gala viss ir atkarigs no pasiem cilvekiem kur macas sini vai cita autoskolaa . Kleo pasaki kuraa autoskolaa tev maciis CSN prasibas..???!Tapat varu pateikt par Eseseseseseses komentaru.. realaja dzive na pat vienas kludas- a tu peec autoskolas pabeigsanas biji tads pro.. ka realaja dzive nepielautu nevienu kludu..??- teorija un brauksana realaja dzive ir divas dazadas lietas, nejauc ludzu..!! pilnigi apbrinoju jusu stulbumu un makslu "gudri"kadu nodirst...

Z ZarinshAtis 27.12.2009

Nav ne vainas ? Pietiek pašiem te aizstāvēties !!! Varu droši pateikt, ka tajā skolā nu nez nez vai ir kāds, kurš zin CSN, kad mūsu grupā pasniedzējai prasījām paskaidrot, atbilde bija- vainu ilgs klusums, vai arī- čitaj pravila, beri kņigu čitaj, ha ha ha - TĀ TIK TURPINĀT !!!

Z Zara 28.12.2009

Zarins Atis tu visus autoskolas apdi*****s kadu autoskolu parstavi??????????????????????????/

D DarjaM. 28.12.2009

Nenemj galvaa Deiva, tu straadaa Autopriekaa? Es ar gribeju tur iet uz kursiem, bet nu shito palasot, nu neeeeeeeeeee, :(

Z Zara 28.12.2009

Ne nestradaju gan, palasot sudzibas par visam autoskolam jo gribu sakt macities par visam autoskolam rakstits viens un tas pats

K Kristīne 31.01.2010

Jā, nu patiešām ir par ko priecāties, ka var nemācīties! Tādus aunus pa naudu izlaiž cauri un tad jau nav jābrīnas ka lielākā daļa nejēdz braukt, veido satrēgumus un avārijas!
Pati esmu mācujusies CSDD Bauskas ielā! 7-us gadus atpakaļ un varu pateikt vienu, tā ir vienīgā skola kur viss ir ok(pa šiem gadiem neesmu provocējusi un izveidojusi nevienu avāriju), jo tur nav iespēju gulēt, neiet uz skolu, un atpirkties ar 5-iem ls!
Es uzskatu ka privātās autoskolas būtu "jāklopē" ciet!
Privātām autoskolām interesē tikai Jūsu nauda, nevis lai IEMĀCĪTU, kā ir pareizi braukt!!!

I Ints 10.03.2010

Kristīne, tu gan "gudrīte" esi :):):), kādus murgus tu te fleitē !!! CSDD nekad nav piederējusi neviena autoskola ! Viņu ēkā nomā telpas visīstākā kaktu skola, 4.stāvā, kurai nav nekāāāāda sakara ar CSDD !