Autoprieks Autoskola - Naudas izspiešana

Gribēju pastāstīt, kā notiek autoskolā "Autoprieks"!
Autoskolā "Autoprieks" tiku caur bezdarbniekiem, bija jāliek iestāj kontroldarbs-to es veiksmīgi nokārtoju.
Īstie "cirki" sākās vēlāk.Slēdzot līgumu ar autoskolu, izlasiju vienu apakšpunktu, ka mācības notiks valsts valodā!!!
Tieši to pašu teica "Autoprieka" direktors.
Iesākoties mācībām, nevarēju saprast kapēc skolotājs-instruktors(Arvīds)runā Krievu valodā?
Man likās pirmā reize, iepazīšanās, viņš stāstija kas un kā.Kā notiek šajā autoskolā!
Laiks gāja, bet valsts valodu es nedzirdēju, gāju pie sekretāres ar tekstu, ka mani neapmierina valoda kurā tieku mācīts.
Lūdzu, lai mani pārceļ uz LV plūsmu-atteica.
Teica, ka grupas ir nokomplektētas, ja man ļoti vajagot, tad jāiet pie skolotāja un JĀLŪDZ, lai viņš runā valsts valodā.
Man nekas nav pret krievu valodu, vai arī pret krieviem, es pats esmu daļēji krievs, bet saprotiet arī mani, grupā tiek stāstīts krieviski, visi termini, utt., bet man Latviešu grāmatas!
To es mēģināju pieciest.
Arvīds stāstija grupas meitenēm nepareizu, un nevajadzīgu informāciju, kas neattiecās uz CSN(par motoriem, sadalenēm, vārstiem, kārbām, spararatiem, utt)Pastāstiet, "blondīnēm" tāda info ir vajadzīga, vai viņas maz zin kam paredzēts motors?:))
Varu pateikt par Arvīdu tikai vienu, teoriju viņš pasniedz ļoti SŪDĪGI, jo no 25 cilvēkiem tikai 1.cilvēks nokārtoja skolas teoriju-VIELA PĀRDOMĀM!!!
Trīs reizes, gāju pārlikt teoriju, bet man nesanāca.Pēdējo reizi kad biju aizgājis, un kārtējo reizi nenokārtoju, sāku interesēties kapēc, un lai man parāda pareizās atbildes(pareizo atbilžu varianti netika nevienam uzrādīti)uz ko man pateica, ka BMW vienmēr brauks pirmais, sakara ar BMW un CSN noteikumiem nebija nekāda.Biju palicis pēdējais kabinetā kopā ar sekretāri.Un viņa man atklātā tekstā pateica:"Ka es skolas teoriju nenokārtošu"!
Biju šokā par tādu atklātību, bet pēc tam sekoja ļoti interesanta informācija, "lai veiksmīgi nokārtotu ir jāsamaksā 200Ls"!!!
Es apmulsu, jo esmu bezdarbnieks, un no kurienes man dabūt tādu summu?
Tā kā darba man joprojām nav, tad sapratu kad pa tukšo braukāt un mēģināt nokārtot skolas eksāmenu, nevaru atļauties! Mūsu valsts ir un būs korupcijas apsēsta, žēl tikai, ka ņem un prasa no tiem kuriem jau tā nekā nav!!!

A Ass27 03.10.2013

Nezinu, kā ar teorijas kārtošanu...patreiz mācos latviešu plūsmā...
Sekretariātā ar mani visas reizes runāja latviešu valodā bez akcenta, likās, ka meitenēm bija problēmas ar krievu valodu, kad atnāca krieviski runājošs klients. Pati sekretāre krievu tautības, bet runāja tos pāris teikumus ar mani latviski. Esmu LV plūsmā, kur visi latvieši, ieskaitot pasniedzēju - grupa ir pilna. Par pasniedzēju, patreiz, sūdzēties nevaru...viss ok.

G gddfd 12.10.2013

Es arī mācījos pie Arvīda, bet runāja viņš latviski. Nu jā, viņš šļupstēja un sākumā īsti neko nevarēja saprast un viņš vēl visu laiku skatījās pulkstenī, bet neko "ūber" sliktu nevaru teikt. Nu no mūsu mazās(apmēram 8-10 cilvēki, neatceros) grupas neviens nenokārtoja ar pirmo reizi :D Bet tā, ka prasītu naudu, nekas tāds nav gadījies visiem maniem pazīstamajiem, kas ir gājuši un tie ir pietiekami daudz cilvēku.

G gddfd 12.10.2013