www.sudzibas.lv Autoskola Autoprieks lūdzulūdzu ieteikumus!!!!

Autoprieks Autoskola - lūdzulūdzu ieteikumus!!!!

hei, esošie/bijušie/nākošie auto tiesību ieguvēji! Kā šamajā skoliņā 'strādā' tie 3, -Ls par braukšanas stundu? Vai tiešām labi māca arī par tādu cenu??? Iepriekš pateicos par dalīšanos pieredzē/pārdomās :*

K Krista 05.03.2010

Pazīstu cilvēku, kas aizgāja no Autoprieka, itkā esot bezjēdzīga naudas tērēšana. Iestājās Koni, tur viss daudz labāk gan instruktors, gan pasniedzēja..

T TRR 06.03.2010

Noskaidro, kas ir tā braukšanas stunda - 45 vai 60 min? Savam instruktoram maksāju 10 ls par 1, 5h un dzirdēju no viņa, ka skola (cita, ne autoprieks) esot noteikusi jaunu cenu - 5 Ls par 1, 5h (pirmās 9 braukšanas stundas), tad šie (instuktori) esot parēķinājuši un noteica, ka tāda stunda viņiem izmaksā 4, 5 Ls (degviela, serviss, auto iznomāšana no skolas)... izeju atrada - daudz ar tevi apkārt šo nodarbību laikā nebraukās, sēdēsiet mašīnā un tev tiks skaidrosts un zīmēts kā attiecīgo krustojumu izbraukt, pie stūres tiksi labi ja pusi no laika. Rēķini...

I inguna 08.03.2010

Pilnīgi nestrādā, pirmās 14 stundas tev vispār neko nemācīs, bet ja ir apķērīgs skolnieks 14 stundās daudz var iemācīties, tad pēc 14 stundām cena mainīsies, tākā padomā labi, maksāsi tāpat daudz vairāk nekā sola.

K Kursante 09.03.2010

liels paldies, palīdzējāt garīgai blondīnei sakārtot galvu :D !

I Ints 10.03.2010

Pilnīgs murgs, ne skola, tur latviski neviens neprot !!! Kautkāda veca vecene skraida katru dienu apkārt pa klasi un kliedz- djeņgi davaj djeņgi... aizej, pamācies, "nenožēlosi ", :)

E einars birkhans 15.03.2010

Pareķiniet paši vai instruktors jus mācīs par 'tadu cenu, noteikti jūs marinēs mašīna un gari sastīs dažādas nevajadžigas lietas normāla cena ir 10ls par 90min.(TIKLĪDZ AUTO IEDARBINA VIŅA TĒRE DEGVIELU .

Z Zanda 06.04.2010

Noteikti neiesaku KONI!!! Briesmīgāku skolu un instruktorus (neprofesionalitāte) nevar iedomāties! AUTOPRIEKS salīdzinoši ir laba skola, labs instruktors, kurš ir strādājis CSDD un pieņēmis tur eksāmenus ir Dainis Šaicāns, pie viņa pati mācījos pa akciju un nav tā, ka pirmās nodarbības neko nedarījām, visu laiku dzenāja mani, tā ka iesaku Daini!

K kika 09.04.2010

laba skola! instruktori naudu neplēš!

E Egons 10.06.2010

Ja tiek pie laba pasniedzēja ar teoriju ir labi, bet ejot uz visām nodarbībām tas ātri apnīk, jo to visu var samācīties arī mājās. Nepatika tas, ka par kaut kādu pilnīgi nevajadzīgu pirmo palīdzību noplēsa 20Ls un neko, kas eksāmenā varētu noderēt tā arī neiemācīja, tikai tik daudz laik nokārtotu smieklīgu 10 jautājumu testu. Medicīniskā vispār bija smieklīga tie 14Ls bija vienkārši dāvinājums par stulbu minūtes pārbaudi, labāk uzreiz iet pie ģimenes ārsta un tādā veidā dabūt, , Baltās, , . Varbūt divi instruktori šajā autoskolā ir labi, bet cik dzirdēts un cik paša piedzīvots, tad sākumā vēl ir labi, bet vēlāk pilni negativitātes, stresa, un var tā uzkliegt, ka atlikušo stundu vairs nevari pabraukt, jo trīc visas maliņas. Sliktākais ir tas, ka ir tās akcijas, tā tiešām ir, ka akciju dēļ mēģina pavilkt garāku kursu braukšanā, vēl arī, protams, tas ka viņi paši remontē savus auto. Beigās aizej uz CSDD un izrādās, ka tu reāli nepārvaldi pedāļus, jo tiem ir pilnīgi savādāks jūtīgums, uz sajūga nenormālākā atspere, gājiens liels, gāze-vispār nejūt, kad spied pat ar plānāko zoli.

L lapsa 23.02.2011

noteitki neiesaku iet pie instruktora Arvīda Jeršova - bļaustās, ļoti nervozs un nepareizi māca. Māca pie luksaforiem un bremzējot turēt sajūgu!!! piem., kāmēr stāvi pie luksofora sakranās gaismas ir jātur sajūgs un jau jāslēdz 1. ātrumā...es lēdzu neitrālo, šis man liek turēt sajūgu...vājprāts.
teroriju māca super, bet instruktors briesmīgs.

noteikti iesaku Daini Šaicānu - super instruktors.

I Inga 10.03.2011

Arvīds Jeršovs māca ļoti labi un nekad nekad nebļauj, par to sajūgu, viņš nekad nav licis likt 1.ātrumā un dedzināt sajūgu to turot... nesaprotu kādēļ viens no komentētājiem par to sūdzas.

S Sanda 22.03.2011

Es aizgāju no Arvīda pie Daiņa. Nenožēloju.

M Maija 24.04.2011

Tad pie Arvīda var iet vai nevar iet mācīties braukt???

D Dina 25.07.2011

Tikai un vienīgi Dainis Šaicāns. Labāku instruktoru nevaru iedomāties. Nepatika Haralds.

A Anna 26.07.2011

Es arī pašlaik mācos pie Daiņa Šaicāna un iesaku visiem - viņš esot ļoti zinošs un pacietīgs instruktors, un arī ļoti jauks un inteliģents cilvēks. Nekad nebļaustās, visu ļoti labi paskaidro un arī daudz ko palīdzējies man ar teoriju.

R [email protected] 16.06.2012

NEiesaku instruktoru Einaru Birkhanu naudas slaucejs un morali kursantus noskano ka neprot braukt, bet es izdariju pareizi, ka to saprotot uzreiz nomainiju intruktoru kurs jau pec vienas brauksanas nodarbibas deva savu parakstu un teica, lai drosi meginu likt eksamenu CSDD, kuru nokartoju ar PIRMO REIZI un ar divam nenozimigam kludam.Pec visa spriezot Einars Birkhans ir maita un naudas slaucejs, ja nebutu mainijusi instruktoru Einars Birkhans butu veel ilgi mani morali gravis un izkrapis naudu.

G Ginatina 19.08.2016

Neiesaku Māri Znotiņu. Visu laiku viens un tas pats maršruts, braucot neko nepaskaidro kā vajadzētu, ja ir sarežģītāka situācija un nezināma vieta, bet tā vien liekas, ka gaida kamēr kko nepareizi izdarīsiet lai var kliegt un pasmieties par jums. Vairākas reizes asaras acīs ir bijušas braucot. Pat esmu atteikusies runāt ar viņu braukšanā.