Autoprieks Autoskola - Kāsēji

Sieva mācijās autopriekā, lai tiktu pie teorijas eksāmena jānokārto vairākas saucamās ieskaites no 90 jautājumiem, kuras ir kļūdainas (tematiskajos uzdevumos uz to pašu jautājumu viena atbilde autoskolā cita), kad tika uzdots jautājums kāpēc tā, atbilde bija, ka iespējams nepareizs tulkojums no latviešu valodas, kā rezultātā nolikt nav iespējams un tik jāmaksā. Īsāk sakot domājiet vai ir vērts.

E edzuliitz 05.11.2012

Iesaku Ievasautoskolu!

K karina55 06.11.2012

Te nu ir.lētie piedāvājumi, pērciet kuponus un būs viss par velti, par velti mūsdienās nav nekas. Katrā ziņā žēl ka šādā veidā apmāna cilvēkus, es pabeidzu citu autoskolu kur nebij lētie piedāvājumi uzreiz visu pateica kas un cik un par ko jāmaksā, tā kā domājiet vai ir vērts uzķerties uz lētajiem piedāvājumiem, iesaku Draugu autoskolu.

Z Zlata 18.11.2012

Muļķības!! Septembrī kārtoju Autopriekā skolas teorijas eksāmenu (mācijos latviešu grupā pie sk. Andreja) - eksāmenā ir 30 jautājumi un var neatbildēt uz diviem - tad eksāmens ir nokārtots!!! Nenokarto eksāmenu tikai tie kas nenāca uz lekcijām...

A ak123 22.02.2013

Teoriju noliku ar 2. reizi. Pat radās iespaids, ka speciāli ir āķīgi un 2domīgi jautājumi, jo no grupas, kur bijām 14, pirmajā reizē nolika 2. Pārējiem nācās šķirties no 5ls, lai pārliktu. Un tad gan bija super viegli jautājumi (vismaz man). Par braukšanas instruktoru: tā kā man nebija daudz laika staigāt no viena instruktora pie otra un meklēt sev patīkamāko, jo vajadzēja ātri tikt pie tiesībām, tad paliku pie pirmā. Kaut gan pēc pirmajām reizēm ļoti gribējās nomainīt. Bet nu neko darīt. Sakodu zobus un braukājām. Un csdd braukšanas examenu noliku ar 1. reizi. Tātad, lai kā man patika vai nepatika instruktors, braukt viņš mani iemācīja. Vienīgi nav smuki, ka pēc līguma man skolai uzreiz bija jāsamaksā 40 ls par pirmo un 3 pēdējām braukšānas reizēm, bet tās pēdējās trīs bezmaksas braukšanas tā arī nesagaidīju. un neskatoties uz to, ka braucām pa 90 min (2 x 45min), braukšanas kartē tiek reģistrēta tikai viena braukšānas reize. Bet šis (cik tagad saprotu) ir pilnīgi visu skolu instruktoriem nerakstīts likums.
Neko sliktu, bet neko labu arī nevaru pateikt. bet mīnusi noteikti ir katrā skolā.

N nautilus 18.04.2013

ak123, kāds instruktors Jums bija un cik kopumā stundas tika nobrauktas?

A ak123 18.04.2013

nautilus, instruktors Aiva Alksne. nobraucu 15 reizes pa 90 minūtēm. 150ls