www.sudzibas.lv Autoskola Autoprieks instruktors sergejs martjanovs

Autoprieks Autoskola - instruktors sergejs martjanovs

Informēju citus c profesionālās kategorijas kārtotājus. Neejiet pie instruktora Sergeja Martjanova. Jau sen pirms eksāmena viņam minēju, ka vēlos kārtot c95 kategoriju. Visus mācību materiālus, ko vien varēju, sameklēju internetā, kaut gan noskaidrojās, ka instruktoram pašam jānodrošina ar materiāliem apmēram 60 lapu apmērā, lai sekmīgi nokārtotu braukšanas eksāmenu. Vēl bijām vienojušies, ka par eksāmenu es maksāšu šim 25LS, taču pēc eksāmena nokāsa 30LS, skaidrodams, ka 25 maksā parastais c kategorijas eksāmens. Īsti nesaprotu, kādēļ vajadzīga tā parastā c kategorija, jo pagājušā gada 10. septembrī stājās spēkā noteikumi par profesionālo c kategoriju. Tātad bez tās algotu darbu ar kravas auto veikt nevar.

R

N Nikolajs 23.11.2010

Tam kas Rakstija Par Sergeju Martjanovu Pilnigi Nepeikritu, Macijos pats pie ta instruktora NOLIKU AR PIRMO REZI NEBIJA NEKADAS PROBLEMAS Ljoti Labs Instruktors.Teoritisko jautajumu ekzamens nebeidzas. Bet ja jums ir problemas ar teoriju b katigorija tad vajag iet uz to macites bet nelikt uz c kategoriju.

R roli 23.11.2010

teorijas nokārtoju. runa iet par c profesionālās kategorijas braukšanas eksāmenu, pirms kura ir praktiskā daļa ar 3 jautājumiem. tātad ir zināms, ka instruktoram ir janodrošina ar materiāliem, lai veiksmigi nokartotu praktisko daļu.

A Ainis 26.05.2011

ja kadam vajaga c95 kategorijas jautājumus un atbildes + visus jautājumus ar atbildēt praktiskajā daļā pie valsts eksāmena braukšana. tad rakstiet man [slēpt]@inbox.lv par noteiktu samaksu materiāli būs jūsu.

O o1136541 05.10.2012

C profesionālās jautājumus var atrasts šeit http://csn.termi.lv/C-pro/