AtrisinātaPowerlab autoserviss - Krapsana

Loti neiesaku so autoservisu (neesmu ieinteresata persona un netaisos rekomendet kadu citu servisu, vienkarsi dalos pieredze lai cilveki netiktu piekrapti) , no sakuma var likties normals un uzticams serviss tacu ta nav. Direktors vai ipasnieks kas lai vins skaititos artjoms ir mahinators un krapnieks, biju aizdzinis savu auto pie viniem ar sukna defektu, kur apsolija menesa laika atrisinat problemu kas netika izdarits, pietam paprasija avansa 180 euro jaunas detalas iegadei, beigu beigas savacu auto un pieprasiju atgriezt naudu, tacu jau vairakus menesus artjoms egorovs megina katru reizi atrast jaunas atrunas lai tikai nevajadzetu atgriezt naudu. Tapec iesaku uzmanities ar so krapnieku un izveleties zolidaku autoservisu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Matiss.Z 25.11.2017

Visss tika atrisinats, uz vienu dienu tika kavets parskaitijums del bankam