Autoserviss juglas 18 - Krāpšanās!

Konkrētāk iet runa par sevisu, kas ir uzreiz pa vārtiem iebraucot, kreisajā pusē, meistarus laikam sauc andris un jānis. Esam ļoti vīlušies, tai vietā lai sametinātu izpūtēju, tika izdarīts sekojošais - bez mūsu piekrišanas, jo pat nepazvanija, nepabrīdināja tika uzlikts pilnībā viss jauns izpūtējs, itkā šito nav bijis vērts metināt, bet ko mierigi pēc tam izdarīja blakus servisā, nu gan jau labojot arī viņu kļūdas, par cik trūka izpūtējam autokatalizātors, bet viņi protams tādu neatcerējās? !:) varbūt arī jaunajam viņš arī būtu trūcis, kas zin, kā nekā dārga manta, ja nodot attiecigā vietā, un klients to var pat nepamanīt. Arī par viņu cenām, jo mēs tur vēl šo to remontējām, citi meistari bija šokā, liekas tur galvenais ir pelņa, bet gribas jau klientam ne tikai labi saremontētu masīnu, bet arī kautkādu cieņu pret sevi, un atbildību par padarīto darbu. Tāda lūk pieredze, varbūt kādam noderēs, būt uzmanīgākiem izvēloties servisu.

I