www.sudzibas.lv AutoRentRiga Negodīga prakse

AutoRentRiga - Negodīga prakse

Negodīga prakse, nepatīkama attieksme pret klientu, norēķini tikai skaidrā naudā bez čekiem pretīgs kantoris, ar nievājošiem cilvēkiem.Paņēmu autiņu tad vēl vienu uz dažām dienām, pēc atgiešanas uzreiz piedāvājums automazgāšanai pa 10 eiro, kaut auto tīrs vai nu tik netīrs ka ar lupatiņu pārējot dažām vietām viss ok.Mans drošības depozīts nostāvēja tur 2.5 mēn, un neviens pat nekustējās uzzināt vai viss ok, kāpēc pēc depozīta nebraucu. Un vēl, mazais puika kas tur strādā, neizdeva man 10 eiro no no 40 ko iedeva, teica ka šefs nav uz vietas un kaut kā tas palika karajoties gaisā. Vēlāk kad prasīju kur ir mani 10 eiro ,šie saka ka nekā nezina un tās ir manas problēmas. :) Es protams saprotu kā tās ir manas, bet nu tā neapietas ar kl.Tā kā iesaku iet garām šai nomai. Šiem cilvēkiem ir jāstrādā kaut kur citur, teiksim centrāltirgus attejā.E.

Z