AutoRentRiga - Krāpšana

Sludinājumos rakstīta viena Cena, bet ierodoties - "tās mašīnas kas sludinājumā" nav un citas ir uzreiz vismaz 2reiz dārgākas. Nomas noteikumi neskaidri pastāstīti, līguma pilnā lapas kopija netiek izsniegta, nesamērīgi augsta drošības nauda. Ierodoties pēc 2 nedēļām pakaļ drošības naudai, tiek piestādīts rēķins 30 eur par auto tīrīšanu, gan no iekšpuses gan salona, jo esot bijuši "putekļi" auto salonā, nobraucot vien 130km un auto izīrējot uz diennakti. Nevienam neiesaku nomāt auto šeit - jūs tiksiet apkrāpti. P. S. Auto nobruka brauciena laikā, jo radās kļūme Esp sistēmā.

R

B Baltā ēna 25.01.2022

Kas tad tas par auto kurš vairs nebrauc kad iedegas pretslīdēšanas lampiņa ? Un šāds modelis ir daudzām nomām , diemžēl, drošības naudu arī izvēlas paši , piemēram lai izīrētu motorolleri Vespa ir jāiemaksā 250e, var jau ņemt koplietošanas auto , tur nav drošības nauda vajadzīga. Taka katram pašam lemt ko darīt ietaupīt ITKĀ ņemot lētāku vai nedaudz vairāk samaksāt un neraizēties ko novilks un vai novilks.