Autorent SIA DDBC - Krapnieki

Briesmiga attieksme pret klientu, iznomaju uz 2 dienam, bet pieprasija, lai a/m tiktu atgriezta pirms noteikta laika, bet naudinu panem ka par pilnu periodu. Tad pec tam, kad a/m bija nodota-pienemta un nekadi bojajumi netika fikseti (ir parakstits dokuments) pec 8 dienam vini izdoma, ka vajadzetu vel "nokast" naudu un mani neinformejot, vienkarsi "novelk" no kartes Ls 100,00!!! Silti iesaku - no DDBC, SIA a/m nenomat.

V

E elvis 04.02.2013

Par šo sūdzību varu nepiekrist jo ar mani bija otrādāk. Ļoti pretīmnākoši nodevu mašīnu vēlāk un pat nevajadzēja piemaksāt . Noteikti ka nākamreiz atkal nomāšu automašīnu no šīs kompānijas.

Z Zellis123 09.01.2018

Te jau pats afērists Osvalds raksta, kurš visus nomniekus ģērbj ārā! UZMANATIES NO ŠĪS AFĒRISTU FIRMAS!

J Jānis255 15.02.2017

Man tieši tas pats variants. Mašīna atdota, viss samaksāts, auto nodošanas brīdī netika konstatēti bojājumi, pēc laiciņa izdomājuši novilkt vēl naudiņu no konta nebrīdinot par to, pat neminot ne rakstiski, ne telefoniski par ko tiek novilkts. Summa nav mazā, bet gan zem 200Eur.

Z Zellis123 09.01.2018

Afērists osvalds visus nomniekus ģērbj ārā, pierakstot papildus dienas un stundas un, ja atsakies maksāt, tad pretlikumīgi nodod creditreformai, lai piedzen! Negribi daudz naudas zaudēt, nesaisties ar šo afēristu firmu! Nenomā mašīnas no šiem afēristiem, izģērbs!

P Pārsteigtā55 28.01.2018

Mūsu ģimeni pārsteidza tieši tāds pats paziņojums no creditreforma. Un summiņa nav mazākā.

Z Zellis123 09.02.2018

Mums atsūtīja creditreforma zem 1000 eiro. Tas ir ārprāts, kā DDBC pretlikumīgi cenšas pelnīt uz klientu rēķina, kuri nezina, kādi šie ir afēristi.

A abramovs 28.02.2019

Pretīgs tips Osvalds Balodis kursh visus meiģina uzmest un iedomājies, ka ir KARALIS!
Esat uzmanīgi un neveicat ar viñu nekādas darbības!