www.sudzibas.lv Autoprokat.lv, autoprokat.eu Krāpšana, slikts serviss, bojāts, bīstams

Autoprokat.lv, autoprokat.eu - Krāpšana, slikts serviss, bojāts, bīstams

Ļoti negatīva un nepatīkama pieredze ar autoprokat.lv / autoprokat.eu
Auto bija rezervēts (telefons: 27420835) vairāk kā mēnesi pirms ierašanās Latvijā. Speciāli bija aizrunāts lielāks auto, jo zinājām kad mums būs diezgan daudz bagāžas. Kad auto piebrauca pie lidostas, tas izskatījās drausmīgi, un ļoti mazs. Andrejs aizbildinājās, ka mums rezervētais auto bija iznomāts kādam citam un šis ir vienīgais auto pieejams tajā dienā.
Bija jāizņem salona un bagāžas nodalījums lai varētu salikt visas somas. Caur aizmugurējo logu redzēt neko nevarēja, jo somas bija priekšā. Auto salons bija netīrīts un nelabi oda (smirdēja), mūsu puika apvēmās.
Nedēļu vēlāk, auto apstājās uz ceļa. Andrejs prasīja lai mēs pārbaudām drošinātājus, kad atvēru drošinātāju paneli, tur bija viss ļoti “saķīmiķots”, metāla stieples bija savilktas drošinātāju vietā. Vēlāk mums prasīja lai mēs transportējam šo graustu uz servisu.
Persona no autoprokat.lv / autoprokat.eu atbrauca dienas beigās, bija dusmīgs, tāpēc ka kārtīgi nepārbaudīju drošinātājus, jo viens esot izkustējies un pazudis kontakts.
Auto salonā dega daudzas brīdinājuma gaismas kad mums iedeva auto, teica ka viss ir kārtība, var braukt.
Dienu vēlāk mīksto dabūjām. Kad noņēmu riteni, sadūru pirkstus uz metāla stieplēm kas bija izlīdušas no riepas jo tā bija tik ļoti nodilusi.
Kad atgriezāmies lidostā, Andrejs ļoti cītīgi pārbaudīja šo graustu, laikam meklēja kaukto lai būtu iemesls par ko neadot drošības naudu. Par mīksto riepu, teica ka ir mūsu pienākums to saremontēt, nedomāju ka mums būtu jāliek jaunas riepas šim graustam, kuras jau bija pilnīgi nodilušas un vispār satiksmei/dzīvībai bīstamas.
Iepriekšējo reizi kad sieva nomāja auto no autoprokat.lv / autoprokat.eu, viņai drošības naudu neatdeva, jo bija nolūzis aizmugurējā loga tīrītājs. Tas nolūza tāpēc ka tas tīrītājs bija pilnīgi sarūsējis/sapujis.
Nekad vairs nenomāsim auto no atoprokat.lv / autoprokat.eu, un ļoti NEIESAKĀM to darīt arī citiem. Autoprokat.lv / autoprokat.eu ir ļoti negodīgs un bīstams auto nomātājs. Mūsu ceļojums bija pilnīgi sabojāts dēļ šī auto (autoprokat.lv).
Lūdzu esiet uzmanīgi un lai jums jauka diena!
Apskaties arī bildes ar auto ko mums iedeva.

G

C critical thinker 31.07.2017