www.sudzibas.lv Autoplatz autoplacis Krāpšanās ar auto nobraukumu

Autoplatz autoplacis - Krāpšanās ar auto nobraukumu

Regulāri vēroju automašīnas ss.lv un bieži pamanu gan audi gan Mercedes spēkratus no šī augstāk minētā autoplača, pirmkārt jau sludinājumiem ir apšaubāma gramatika utt, un kā jau vienmēr viss ir tikko no Vācijas, bet pavērojot šis kompānijas sludinājumus, attēlos redzamās vācu numurzīmes pa sludinājumiem atkārtojas, pēc kā var spriest ka tās nav to autiņu reālās vācu numurzīmes, kā arī veicot pārbaudi pēc Vin Nurmura var ļoti ātri un bez maksas atšifrēt ka šie auto ir no Dānijas u. C. Valstīm tikai ne no Vācijas, kā arī ir brīvi pieejams reģistrs dāņu mašīnām, kur ir redzams auto noskrējiens līdzīgi kā mūsu Csdd, un 100% gadījumos sludinājumā redzamais nobraukums no pēdējā reģistrētā Dānijā ir nogriezts par 150-250 tūkstošiem! Cerams ka šis raksts palīdzēs kādam neuzķerties!

G Gulbenietis 04.11.2021

Autoplači vispār ir kaut kāds velna izdzimums. Cik speci par šiem taisi video youtubā. Autiņš 2.5 un pat 3 reizes dārgāks kā no privātā. Privātajam bieži tā ir vienīgā manta, ko pārdot, ja uz ātro vajag naudu. Tāpat abas puses smadzeni čakarē, tāpēc ir jādomā ar galvu, ko no autiņa gribi. Sievai nesen vecu mitsuku nopirku dauzīšanai, lai braukt mācās. Vēlme bija to autiņu nodauzīt tā, lai vismaz gadu iet uz priekšu. Caurs nav, izskratīju es viņu pats no sāniem un no apakšas ar mantjirovku izbakstīju ritošo. Skate jauna. Jaunam autiņam, protams, kompis. Vai eļļai tā saucamais medus nav klāt liets var ātri pamanīt. Vācija vai Dānija un uz nobraukumu ar poh. Vienreiz dzīvē redzēju autiņu, kuram nebija 50 k eļļa mainīta no salona :D. Nu, i kas, ja tur nobraukums mazs..