www.sudzibas.lv Automeistars.lv Samaksā lai tiktu pie vēl problēmām

Automeistars.lv - Samaksā lai tiktu pie vēl problēmām

Bija prasītas konkrētas lietas uz servisu:
-nomainīt divas lampiņas (vienīgais izdarītais bez problēmām un jautājumiem)
-priekša čīkstēja no šķībām/padilušām bremzēm. Nomainīja diskus un klučus. Bremzes tāpat čīkst +pretslīde ieslēdzas pati no sevis dažādos brīžos, nekontrolēti, kaut kas arī berzējas braucot ik pa laikam. Kad ieslēdzas, ar pogu to izslēgt nevar, tikai kad beidz braukt.
-pielikt pannu, jo bija atdalījusies dēļ izkritušām skrūvēm. Pielika un turās, bet vairāk vai mazāk tāpat turās knapi.
-vadītāja loga mehānisms negāja, sataisīja, bet tagad durvīs kaut kas grab ik pa laikam, biežāk jā nekā nē
-Stūri pat nebiju prasījis. Man pat neprasīja vai kaut ko darīt ar Stūri. “sataisīja” Stūri un atstāja šķību, t. I. Nulles punkts ir par kādiem 30 grādiem uz leju. Kāds sakars?
Saņemot auto atpakaļ nākamajā dienā zvanīju un teicu kas par lietām, man atbildēja, ka “stūrei nekas netika taisīts”.?
“var braukt, apskatīsies”
paldies, nē. Es braucu uz servisu lai auto sataisītu, nevis lai tērētu vēl gan laiku gan naudu.

07.10.2021