Automeistars.lv - Kvalitāte

Padalīšos ar pieredzi šajā servisā. Biju atdevis auto uz bremžu remontu un savirzi.
Atnākot pēc auto samaksāju, saņemu atslēgas, tad eju skatīties un ieraugu ka uz auto ir lieli, melni rokas nospiedumi, nevis pirkstu, bet visa roka. Priekšā, sānos, uz spārniem. Auto bija atvests tīrs.
Nodomāju nu labi, ja labs serviss tad piedosim. Pēc darba nebija ne spēka ne vēlmes strīdēties.
Par to vai švīkas ko manīju uz sāniem ir jaunas vai nē var pastrīdēties, bet par nospiedumiem nu gan.
Kāpju iekšā, braucu mājās. Nobraucis minūtes 5, stāvot pie luksofora paskatos uz rokām - viss melns. Es saprotu paklāju nosmērēt, bet stūri, ātrumpārslēgu un rokasbremzes sviru? Absolūta nekompetence. Nočortojos, braucu tālāk. Uz šosejas bija situācija, jābremzē strauji. Stūri rauj ārā no rokām un auto brauc nost no ceļa. Viss skaidrs, pēc iejaukšanās bremžu hidrauliskajā sistēmā tas netīrais lops kurš sēdās manā auto nevīžoja uzbraukt uz bremžu stenda pārbaudīt savu darbu,t.i. vai bremzes strādā pareizi, kas attiecīgajā situācijā var kādam maksāt dzīvību.
Par ko tur maksā algu pieņēmējam? Par to ka padod atslēgas un skaita naudu? Viņš vispār zin kas tur notiek? Jau kāds laiks pagājis ,cik skatos Viskaļu 20 šis serviss vairs nesēž. Diez kāpēc?
Vēl viens vēlāk konstatēts defekts: durvis cītīgi sistas pret pacēlāja kāju.
Minēšu vienu pozitīvu lietu lai šos galīgi neapbēdinātu. Savirze pieņemama, stūre gandrīz taisna bet auto brauc kā pa sliedēm.
Rezumē:Brauciet šim servisam garām ar lielu līkumu. Darba kvalitāte un attieksme pret klienta auto šokējoša.

06.10.2021

Atbilde no Automeistars.lv Support Pārstāvja atbilde 07.10.2021

Labdien!
Automeistars.lv vārdā vēlamies Jums atvainoties par sagādātajām neērtībām.
Ja rodas kādas problēmas, uz priekšdienām aicinām Jūs vērsties pie pakalpojuma sniedzēja.
Izrunājot radušās problēmas, varam kompensēt vai izlabot kļūdas, kā arī tas palīdz mūsu uzņēmumam kļūt labākam un nepieļaut kļūdas nākotnē.
Attiecībā uz švīkām uz Jūsu automašīnas, esam servisā izvietojuši videonovērošanas kameras Jūsu un mūsu drošībai. Ja rodas kādas domstarpības, varam kopīgi izskatīt video ierakstus par periodu, kad Jūsu automašīna atradās servisa teritorijā.
Vienmēr cenšamies izanalizēt visas sūdzības un pretenzijas, lai uzlabotu pakalpojuma kvalitāti.
Diemžēl izpētot programmas datus, mēs nespējam noteikt anonīmu sūdzības iesniedzēju, vai identificēt automašīnu, tāpēc nevaram sniegt plašākus skaidrojumus par veiktajiem remontdarbiem.
Kopš 2.augusta esam pārvākušies uz labākām un plašākām telpām Ganību dambī 45, Rīgā, jo uzņēmums aug un attīstās.

B