LV RU
www.sudzibas.lv Automeistars.lv Bezatbildiga atieksme pret klientu

Automeistars.lv/ Car point SIA - Bezatbildiga atieksme pret klientu

LABDIEN...Velētos brīdināt cilvēkus kas ir nolēmusi griezties pēc palīdzības auto servisa Vizskalu 20
Pilnīgi noteikti to neievajadzētu darit..bezatbildīga ricība no darbinieku puses...Lai nomainītu priekšējas atcperes man laika zina vaidzeja gaidit 5 stundas..turklāt tika brutāli sagriezta kreisas puses stabilizatora atsaite kas bija idiala kartība un vel ilgi kalpotu...Manuprāt tādas lietas ir jāsaskaņo ar mani ..pazvanot man un uzjautat...ko darit...nevis uz savu galvu ņemt ar fleksi un kaut ko griest...Pilnīgs absurds ka tā var rikoties...
Vardu sakot par šo darbu ko man paveica...nomainīja priekšējas atcperes,stabilizatora kreisas puses stieni...putekļu gumijas un aizmugurēja gabarīt lukturim samainīja stekeri jo bija izskususi masas daksina...Kopa 286 eiro...
Manuprat pilnigi neadekvata cena un tas tika paveikts 5 stundas..sviests...
Neviens man ne atvainojas ne ko vispār paskaidroja..

Atbilde no Automeistars.lv Support Pārstāvja atbilde 03.08.2020

Labdien! Atsaucoties uz Jūsu sūdzību, vēlamies teikt, ka mums ir ļoti žēl, ka neesat apmierināts ar sniegto pakalpojumu.
Pirmkārt, vēlamies paskaidrot stabilizatora atsaites maiņas iemeslu: mainot atsperes, nepieciešams ņemt nost amortizatoru, pie kura stiprinās klāt stabilizatora atsaite. Bieži vien, veicot šādus remontdarbus, saskaramies ar tādu situāciju, ka stiprinājuma vieta ir ierūsējusi, kas arī šajā gadījumā tā bija. Protams, ja mehāniķis to var atskrūvēt, to nav jāgriež nost. Vēlamies arī bilst, ka mehāniķis nevis brutāli to grieza nost, kā Jūs apgalvojāt savā sūdzībā, bet gan veica savus pienākumus rūpīgi un ar pedantisku pieeju. Turklāt, mēģināt nomainīto detaļu ar ierūsējušo savienojuma vietu noņemt un pēc tam likt atpakaļ būtu ekonomiski neizdevīgāk un autoserviss nevarētu garantēt šīs detaļas korektu savienojamību, kas būtiski varētu ietekmēt servisa veiktā darba kvalitāti un darba stundu ziņā tas būtu neefektīvi un ekonomiski neizdevīgi klientam. Atsaites noņemšanu un nomaiņu, protams, neiekļāvām darba izmaksās.
Darbi tika veikti 5 stundas. Pēc Autodata programmas sniegtās informācijas varam izdalīt vairākas pozīcijas, kuras paskaidro šādu darbu ilgumu:
1. Amortizatora atsperes maiņa aizņem 0,9hx2 atsperes
2. Pusass ārējā putekļu sarga maiņa 0,8hx2
3. Papildus darbs aizmugurējā luktura masas vada remonts aizņēma vēl aptuveni 40 minūtes
4. Stabilizatora atsaite bija jāpasūta papildus jau esošajām detaļām, un jāsagaida tā piegāde uz autoservisu.
Par mehāniķa darbu tika samaksāti 124 Eur +PVN
Detaļu kopsumma – 112 Eur +PVN

Veiksmīgu dienu vēlot,
Automeistars.lv komanda

G

Vairāk sūdzības par Automeistars.lv/ Car point SIA

Komentāri (1)

J JānisP95 24.07.2020

Cik esmu taisījiis mašīnu tajā servisā, nekad nebija problēmu. Vedīšu arī turpmāk savu auto tur labot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes