Automatisko Karbu Remonts!!! - Klientu maldina$ana!

Serviss atrodas zolitūdē Gramzdes ielā 15.Nekad nebrauciet uz šo servisu.Noplēš nenormālas naudas, bet rezultāta pilnīgi nekāda, kā arī garantijas par padarīto netiek dotas.3 reizes remontēja ātrumkārbu, bet rezultāta nav PILNĪGI nekāda.Kādu atvedu tādu saņēmu toties lielos simtus neaizmirsa paprasīt!!! Varat palasit ari www.antireklama.lv Izcila meistara Aivara tel Nr. 29848899

P Pandorinja 01.09.2008

Oj un tur tik nelaipa attieksme, es vairs neatceros ko man vaidzeeja, laikam lodbalstuy nomainiit, kautriigi piebraucu apjautaaties, a shie saaka aurot uz mani, ka tikai automaatiskaas kaarbaws labojot! QA ikaa es pie velna to vareeju zinaat, ka nekaada noraade par to nav? Brqaucu uz autoservisu, kas relatiivi tuvaaks maajaam ... fui

O Oļģerts 15.06.2009

Paldies par padarīto darbu.Jelgavas transmisiju centrā jau esmu otro (BMW, un RENO )reizi, un padarītais darbs pagaidām nav negatīvs .Varēja būt ātrāks, bet laikam kvalitāti ar kvantitāti nevar salīdzināt .
Neviena cita autodarbnīca, kas nodarbojas ar automātu remontiem man palīdzēt nevarēja.Ar to vella RENO liekas, kavispar tikt galā nebija iespējams .Pabiju astoņās darbnīcās, un palaimējās atrast Jelgavā servisu, kas mēneša laikā mašīnu sataisīja.Tagad arī nesen sataisīja BMW.
Ar tām automātiskajam kārbām ir kā ar bitēm, un veciemtēviem -neko skaidri nevar zināt .
Vēlreiz paldies Jelgavas transmisiju centram .

M Mareks Jonis 26.08.2010

Jelgavas transmisiju centrs, tas ir Q!!!Summa beigās uzaug dubultā(Cēsīs prasītā+40%Normundiņam no transmisiju centra).Taisīt viņš ved uz Cēsīm, garantijas izdomā no galvas, eļļu grib lai garantijas laikā maina pie viņa vienas vietā trīs reizes.Tas murgs tiešām velkas mēneša garumā, un kad beidzas, tad iestājas miers.Galvenais viņš prasa pirmo iemaksu, un tad vairs nav kur sprukt.Būtu labāk tirgojies ar banāniem tālāk, kā pirms tam, nevis līdis tur kur pašam tumša bilde.

J Jānis Kalniņs 08.10.2010

Par Gramzdes 15, Zolitudē es arī biju šokā. Ieteica man šo servissu paziņa. Sazvanijos ar minēto Aivaru, lika pagaidīt meistaru Ivanu .Tā arī stundu nogaidiju un nekā! Zvanu Aivarom šis iesaka atstāt automašinu tuvākajā maksas stāvietā. Bija piektdienas pēcpuszdiena. Jautāju kam man pirmdien apjautāties par auto? Varbūt Ivanam kurš rulē pa saviem laukiem, kunga prātā!!!???!!!

I Ivars 16.08.2011

Nekad neremontējiet automātiskās kārbas jelgavas transmisiju centrā IK NOKA pie normundiņa. Viņs ir krāpnieks, kurš pievilina klientus ar labu cenu un remonta termiņu. Cenas no 400 izaug līdz 900, termiņi no nedēļas līdz diviem mēnešiem, bet remonts tiek veikts nepilnīgs . Defektācija izmaksā 60Ls un eļļa 12lS litrā. N0rmundiņs melo, krāpjās un izvaiŗās tikties ar klientu . Stipri apšaubu vai viņs kautko sajēdz par kārbas remontu no tehniskās puses.Kā no 250Ls var uzburt 900LS to gan. Labas atsauksmes par viņa servisu ir viņa paša roku darbs.NEREMONTĒJIET automātiskās kārbas pie normundiņa Zemeņu 2 Jelgavā.

B BIGs 16.08.2011

Kāds ir uzvārds normundiņam?

G Gatis 25.05.2012

Diemžēl arī es saskāros ar šī servisa nelaipnību un nemākulību!
Tika veikta diagnostika, kurā pateica, ka ir beigts devējs. Remonta izmaksas 50+ Ls. Atteicos no remonta. Pats apskatot auto, secināju, ka norauti vadi. Pievienoju vadus un vedu veikt atkārtotu diagnostiku. Aivars vienalga teica, ka vaina devējā. Labi, nopirku devēju un nogādāju uz servisu. Devēju uzstādīja un zvana - piedodiet, devējs tomēr nav vainīgs, jāmaina nākošais. Prasu -- kur likt nopirkto? Atbild - atstājiet rezervē, noderēs. Saku - labi, dodiet 25ls un turiet pie sevis. Uz to atbilde bija, lai savācu auto, un nometa klausuli. Ja gribat taupīt laiku un naudu, tad nebrauciet uz turieni. :(

D dainiskalns 11.07.2012

nespėju saprast ko remontė recro ? automåtiskås åtrumkårbas, vai zirgu ratus? nekad neremontėjat tur åtrumkårbas, jo cenas izaug, kå sėnes pėc lietus, jo kårt°igåks lietus, jo vaiåk sė°nu.Sausm°ilgi jågaida uz rezultåtu.Man ir vipår aizdomas, ka recro ved kårbas remontėt uz Zviedriju, bet seit tikai tėlo, ka remontė.Ella ar°i °sausm°igi dårga.12 ls litrå.Vi°ni tur saståst°is pilnu galvu ar dazådåm mullk°ibåm.Rezultatå samaksåiet 1200 ls par åtrumkårbas remontu, un tåpat jutu, ka kårba neiet kå vajadzėtu, bet sie saka ka tå vajag.

A aleksandrsaleksandrs 09.09.2012

mēs aizvedām uz Rīgu, Firma Rap automašīnu Opel Vektra C .Bija jāsalabo kārba.Nelaipns jaunietis pastāstīja, ka šo kārbu salabot varot, bet nevarēšot iedarbināt dzinēju, un vispār šīs kārbas remonts esot mērams pāri tūkstotim.Mums izskaloja smadzenes, ka maz neliekas.Bijām jau dzirdējuši, ka RAP neesot ar to labāko reputāciju.Izspiežot naudu kā no citrona, un pat iedotā garantija esot kā sunim nagla uz dibena, jo vienmēr pats klients tiekot padarīts par vainīgu.Pa telefonu izklausījās, ka tā nav, bet paši pārliecinājāmies ka aizbraucot uz vietas notiek parasta naudas izkrāpšana.
Beigu beigās aizbraucām uz servisu, kas noeica vainu, un samaksājām par remontu 450 ls.Bija tikai jānomaina divi kaut kādi dačiki, un jānomaina eļļa.Vēl sataisīja vadības bloku.
Neiesaku vispār saistīties ar Rīdziniekiem.Sevišķi ar firmu Rap.

G Gints Kaļķis 13.09.2016

kur beidu beigaas salabojat??

R Rolandsrusa 21.03.2013

paldies Jelgavniekiem no autoservisa 6 linijā.Automātiskā ātrumkārba busam tika labota četras reizes.Neviens nevarēja noteikt kāpēc atkal tā salūzusi.Jelgavā veči pateica uzreiz, ka neeesot kārtībā abs un esot beigti kaut kādi dzinēja dačiki.Tāpēc arī kārba nojūdzoties .Šoreiz atkal vis bija jāsāk no gala, bet bija papildus vēl jāsamaksā par abs remontu un dačikiem .Samaksāju virs tūkstoša, bet mašīna iet ļoti labi .Daudz labāk nekā pēc remontiem Sarkandaugavā, un Čiekurkalnā - Rīgā .Garantiju iedeva divus gadus.
Jelgavas transmisiju servisā strādā profesionāli veči.Paldies .Ceru, ka nebūs jāatgriežas.Tikai nesaprotu vienu .Kāpēc citos ātrumkārbu servisos nesaka taisnību, kas vēl jāremontē .Jelgavā laikam dzīvo sirsnīgāki meistari, un nealgst tikai atkārtoti nopelnīt.

A Aigars Grinbergs 27.02.2017

Visa Jelgava zin pretējo!
Visi šie slavinātāji ir paši darbinieki!

R Rīga zolitūde 23.03.2013

Nezinu, nezinu.man jau liekas, ka šī ir kārtējā antireklāma visiem autoservisiem.Es pie viņiem laboju stūres reiku .Iet vēl šo baltdien.Vēl bija darīšana ar elektrības problēmām .Meistars ātri tika galā .Manā uztverē labs serviss.Ne jau nu par velti es brauktu no Rīgas uz Jelgavu.

M mazaisdadzis 29.11.2019

Kopš kuriem laikiem organizētu krāpnieku bandu sauc par servisu?