Auto lock master serviss - Slikts serviss

Bija man sagājusi grīstē elektronika BMW e60 pēc mazgāšanas-jauns akumulators izlādējās vienā naktī! Aizvedu uz savu servisu,bet viņi neatrada vainu-nosūtīja uz Auto lock master. Noturēja man mašīnu nedēļu,noplēsa manuprāt neadekvātu summu (180€) plus atdeva ar sausu bāku,lai gan man bija pusē! Nezināju,ka lai pārbaudītu elektroniku ir jānobrauc vismaz 300 km! Ir skaidrs,ka mašīna ir braukāta pa brīvdienām savām vajadzībām! Latviski vispār neviens nesaprot! Šarlatānu kantoris-neiesaku nevienam!

Papildināts arci123 17.01.2017

Nekas netika atrisināts!

A Autolockmaster centrs 17.01.2017

Pirmkārt, mēs atrādām strāvas izplūdi, un problēma bija atrisināta. Visa aizmugurēja daļa automašīnai "peldēja" un vairāki vadi un kontaktligzdi bija oksidēti (zalie no ūdens). Vadi kas gaja uz bagaznieku vispar bija salauzti. Viss augšmīnētais bija izlabots. Tehnisko iemeslo dēl, atrāst strāvas izplūdi automašīnā kas peldēja nebija iespejams.
Otrkārt lai parbaudītu mūsu darbu auto stāveja ar strādājošo dzinēju vairākas stundas katru dienu. Vēlāk izrādās ka auto ģenerators uz akumulatoru izdod tikai +13V, tāpēc problēmas ar akumulatora izlādēšanos var parādīties arī nakotnē. Visas mīnētas problēmas bija paskaidrotas klientam.
Autolockmaster centrs.

A arci123 17.01.2017

Darbošanās režīmā neiet kilometri odometra rādijumā un cik patērē degvielu miera režīmā-2l stundā? Tad nu gan bez apstājas četras dienas darbināja! Muļķīgas atrunas!

A Autolockmaster centrs 17.01.2017

Diemžēl kad mēs saņēmam automašīnu km un degvielu daudzums nebija atzīmēts. Lai nebūtu tādu problēmu nakošreiz lūdzam to atzīmēt.

A Autolockmaster centrs 17.01.2017

*Tehnisko iemeslo dēl,ātrāk atrāst strāvas izplūdi automašīnā kas peldēja nebija iespejams.

A arci123 17.01.2017

Normāli servisi parāda visas bojātās detaļas,lai klients redz un zin,kas ir bijis bojāts! Kāpēc man jātic,ka bija tas un tas,ja nav pierādījumu?