Autolizing - Krāpšana

Gribēju noskaidrot vai kādam nav bijusi saskarsme ar šo cilvēku, kurš itkā apgalvo ka nokārtos līzingu bez algas izziņām un ņem pa to 100ls drošības naudu, atradās sludinājums ss.lv portālā zem sadaļas kredīti līzingi, parasti norunā satikties pie lucavsalas Neste benzīntanka, viņa tel.nr 27722431, [slēpt]@inbox.lv, brauc ar jano BMW. Ja ir kāda informācija par šo cilvēku lūdzu uzrakstiet.

I

K KasiKo 21.02.2012

Ja runa iet par septītniekiem, tad viņa auto valsts numurs ir "7777". Ja kas viņu var mēģināt mekklēt arī caur SIA "Autoring", kas uz Senču ielas. Reti iedomīgs tips. BIja man ar viņu viens gadījums, bet ne par līzinga tēmu, tīri sadzīvisks. VIņš ir no tās kategorijas, kuri sevi dēvē par t.s. "Jaunajiem latviešiem".

M marx24 21.02.2012

Paldies
Vai auto nummurs sastāv tikai no 7777?

K kidzi 21.02.2012

Marx24, vai pasam sanaca nokartot?
Ja ir jaunaks info, ka sauc to cilveku utt, atsuti ludzu man ari uz inbox:)
PALDIES

M marx24 21.02.2012

Man arī gadījās uzķerties uz tā tirliņa

LV nav tik liela, lai viņu neatrastu

Dēl pāris simtu latiem jau mežā nesēž:)

Varbūt turpmākai saziņai, kas nopietni vēlas atrast to susļiku dodiet ziņu uz e pastu [slēpt]@inbox.lv

K kidzi 21.02.2012

Vins jau tas firmas un tel. Nr. maina, ka zekes, jo mana laika pat 2 reiz nomainija .Vai kads var pateikt par RB autolizings kautko? Sludinajuma ir identiski rakstits, ka bija rakstits vinam...

M martiņš123 21.02.2012

Esmu drošs, ka RB kredīts, autolizings nav nekāda sakara ar šiem suņa murgiem, cik zinu viņi arī specializējas uz nekustamo kreditēšanu.Man sievasmāte caur viņiem 7500ls priekš mitekļa dabūja.

K kidzi 15.03.2012

Gribeju zinat, vai kadam ir kautkas jaunaks ?
Bija vins sazinajies ar mani, gribeja, lai iznemu komentarus utt..
Pats jau neko nedara, tik sola...

P polize1 10.09.2012

Vai kādam nav jauna informācija par šo cilvēku vai arī konkrēts automašīnas nr., jo vēl joprojām nav atdevis naudu atpakaļ un nav nokārtojis līzingu.
Ja ir informācija sūtiet uz [slēpt]@tvnet.lv

P polize1 10.09.2012