Autolizing - Krāpšana

Gribēju noskaidrot vai kādam nav bijusi saskarsme ar šo cilvēku, kurš itkā apgalvo ka nokārtos līzingu bez algas izziņām un ņem pa to 100ls drošības naudu, atradās sludinājums ss.lv portālā zem sadaļas kredīti līzingi, parasti norunā satikties pie lucavsalas Neste benzīntanka, viņa tel.nr 27722431, [slēpt]@inbox.lv, brauc ar jano BMW. Ja ir kāda informācija par šo cilvēku lūdzu uzrakstiet.

I

R Rolis 02.12.2011

Man tieši tāds pats stāsts, Neste, BMW, 100Ls un nu jau mēnesi gaidu - bezcerīgi. Ir kādi piedāvājumi ko ar to tipu darīt? Reibjas arī fakts, ka viņš paņem visu privāto info - pases kopija, konta izdrukas, dzīvesvieta. Varbūt vajag čali tā sirsnīgāk sagaidīt kādreiz.

G GANKSTERIS 02.12.2011

MOCIT VAJAG.. KADS MASINAI NUMURS????

H Haralds 03.12.2011

Priecaajies, ka vins ar tavu pases kopiju nav paneemis krediitu.
Paarsteidz cilveeku stulbums.

B Baņķieris 03.12.2011

Apbrīnoju gan aitas, kuras uzķeras uz šo cirpēju, gan arī pašu cirpēju! Nesaprotu kā var būt tādi lohi, kas parakstās uz šādu "pakalpojumu". Un arī apbrīnoju to veiklo darboni, kurš vienmēr tai pašā vietā ar to pašu autiņu gaida "klientus". Viņam par veiksmi līdz šim ir gadījušies tikai šādi tipi, kā šeit rakstījušie.

A Arturs 07.12.2011

sveiki! man vins nokartoja lizingu caur hipolizingu.

I Ilze7 17.01.2012

Interesanti vai ir iespējams griezties kādā no valsts pārvaldēm, lai risinātu šāda veida situāciju? Kāds gadienā nav saskāries?

E ezis 10.02.2012

Man ar nedēļas nokavēšanos sakārtoja, kā pa brīnumu ar solītajiem 10% pirmo iemaksu.Caur DNB banku.

V Vīra draugs 10.02.2012

Man viss ok! Nokārtoja 2 dienu laikā!

L lauris81 14.02.2012

man sievaj ar kavēšanos bet viss beigās o.k. Caur swedbanku.

R raicha11 15.02.2012

biju ieteicis darbabiedram, pajautāju kā viņam?caur unicreditleasing ar 10%.

K kidzi 15.02.2012

Man tada pasa problema, brauc vins ar jauno 740 bmw gaisi zala krasa un numurs bija zimigs ar septitniekiem, isti neatceros, man jau pusgadu naudu nav atdevis un ari tagad tel Nr. nomainijis.es ari nezinu ko darit, jo 100 ls man nemetajas apkart un pie masinites ta ari neesmu tikusi. Ja kadam ir kas jaunaks zinam, rakstiet uz manu epastu [slēpt]@inbox.lv. Vins no sakuma man teica, ka banka nemsot, tad no privatpersonas naudu gaidot un ta ari pazuda.:(

K knapsis 15.02.2012

Man viss kārtībā 11000 eur dabuju ar 15% pirmo iemaksu.Brauc ar zilu 750 bmw un točna ne jaunais.Pēc pieredzes saku ka var palidzet, bet nesaprotu kāpēc ne visiem.

A aleksitis 15.02.2012

man ford focus sakartoja divās dienās.solija ar 5%, bet sakartoja ar 10%.ja godīgi vienalga, citur nedeva vispar.ko ņematies likās lādzīgs un atbildīgs cilvēks, NEPIEČAKARĒJA.

K kidzi 16.02.2012

Nu visu laiku brauca ar jauno bmw, varbut, kas mainijies.Es ari nesaprotu, jo lasu ari labas atsauksmes un tas cilveks jau slikts neizlikas. Vai tev ir kads jaunaks Nr uz kuru vinu sazvanit?

K knapsis 16.02.2012

Stāstīja par biznesu vācijā ar autonomu.Nesaprotu ko ņematies ja reiz tiešām var sakārtot un reāli ir sakārtojis, tad ejiet uz bankām un nebūs šādi jāņemās,

K kidzi 16.02.2012

Ka krapsi tu doma, par ko es ņemos!? Par tiem 100 Ls ko UZDAVINAJU!
Ja tev ir kad tel.Nr. uz kuru viņu var sazvanit, priecasos dzirdet, jo netaisos nevienu kārt, vienkarši gribas zināt, kur viņš palika ar manu naudu.

K knapsis 17.02.2012

Es pats caur viņu paņēmu jauno jetu ar gada likmi 6% gadā, nekādu problēmu.iedevu bračkam viņa telefonu, esot izslēgts, žēl, citur ar tik labiem nosacījumiem nevar dabūt.

K kidzi 18.02.2012

Prieks klausīties arī labas atsauksmes...

D danijels 19.02.2012

Dīvaini, man ar izdarīja visu kā solījis un pat palīdzēja no saimnieka cenu nokaulēt, varbūt ka ar tiem kuriem, kas nesanāca ir kāda citaproblēma.Man kredītvēsture ir tā sabojāta, ka pat telefona pieslēgumu nedod, bet viņš palīdzēja.CEPURI NOST.

M marx24 21.02.2012

Gribu zinat no cilvēkiem, kam šis cilvēks ir palīdzējis nokārtot kredītu
Pasakiet kāda Jums ir kontakt info? Principā visu smalki, kas zināms par šo cilvēku

Vislabāk atsūtiet uz šo e pastu [slēpt]@inbox.lv visu info vai savu tālruni, lai varam ērtāk komunicēt

Liels paldies