www.sudzibas.lv Autoforvards Krāpšana, slikts serviss, samaksa par nepadarītu darbu

Autoforvards - Krāpšana, slikts serviss, samaksa par nepadarītu darbu

Nojuka motora starteris. Http://www.autoforvards.lv/generatoru-un-starteru-remonts/ visu izlasīju un likās pieņemami. Pa telefonu 29551255 man laipni piekrita startera remontam, auto neesot vajadzīgs, pietiek ar šo detaļu. 25. Jūlijā aizvedu. Pēcpusdienā atdeva, samaksāja 65€. Uz jautājumu par kases čeku un garantijas talonu (kā bija telefoniski solīts un kā ir rakstīts servisa mājas lapā) atbilde bija izvairīga, priekšnieks šobrīd nav, varbūt vēlāk. Domāju vēlāk aizbraukšu līdz aizņemtajam priekšniekam. 30. Jūlijā uzliku. Dienu, divas pabraucu, startera darba skaņa likās aizdomīga. Tad līdz 29. Jūlijam ar šo auto nebraucu. 2. Septembrī kārtējo reizi darbinot auto, sapratu, ka ir atkal defekts šajā detaļā. Sazvanīju, atbildēja, ka šoreiz jābrauc ar visu auto. Problemātiski iedarbināju. Pacietīgi sēdēju tur, gaidīju un klausījos bagāto krievu valodas leksiku, kur nemitīgi tika slavēta kāda māte… apmēram 17-50 auto tika pasniegts kā izremontēts, samaksāju 50€. Jautāju, vai tad garantija jau beigusies par šīm pāris dienām, uz ko man atbildēja, ka tam “meistaram”, kurš noņēma un uzlika starteri tas ir jāsamaksā. Serviss strādā līdz 18. , man nekas neatlika, kā piekrist. Tur pat pamēģināju vairākas reizes iedarbināt. Trešajā reizē jau izdzirdu pazīstamo defekta skaņu. Tur pat blakus bija servisa darbinieki domīgām sejām. Auto vajag atstāt un nākamajā dienā atkal ņems nost starteri un “tad jau redzēs”! 4. Septembra pēcpusdienā man zvanīja, paziņoja ka atkal viss ir kārtībā. Tanī dienā netiku līdz servisam. Sazvanīju servisu un sarunājām, ka auto varēs bez problēmām saņemt 5. Septembrī. Tikai atkal būs jāsamaksā šoreiz 40€ atkal startera noņemšanu - uzlikšanu. Savu darbu par sliktu neatzina. Telefoniski sarunājām, ka garantijas talons un čeks par samaksu būs vai nu auto ielikts redzamā vietā, vai personīgi tiks atdots man pie mašīnas atslēgu saņemšanas. Kad vakarā saņēma auto atslēgas, mašīnā nekādi taloni un čeki nebija. Atslēgu atdevējs pateica, ka neko nezin, viņam bija tikai jāsaņem 40 € un tikai tad jāatdod atslēgas. Startera skaņa man kā ilggadīgam auto braucējam nepatika. Nākamajā dienā izgāju ikgadējo ta. Kad mašīna bija pacelta uz pacēlāja pārbaudei, ievēroju, ka motora plastmasa aizsargs apakšā ir pieskrūvēts tikai vienā pusē. Pēc kāda laika tas, būtu nokritis. Paviršo nostiprināšanu novērsu. Nākamajā dienā, 7. Septembrī motora starteris jau bezcerīgi nestrādāja, dzirdēju jau pazīstamo skaņu kā pirms pirmā remonta. Sestdien un svētdien pacietīgi gaidīju pirmdienu. Vairākkārt mēģināju sazvanīt servisa darbiniekus par jau agrāk zvanītiem tel. 29722366 un 29551255. Klausule netiek pacelta. Jūtos aizvainots un piekrāpts, esmu samaksājis visu prasīto samaksu: 65+50+40=155€. Šobrīd runa nav tik daudz par zaudēto naudu, neviens jau tā īsti nabags nepaliek ar 155€, bet par šo apbrīnojamo nekaunību un slikti padarīto, īstenībā – par nepadarīto darbu. Esot servisā pie pieņēmēja, redzēju, kā diviem jauniešiem atdeva it kā izremontētu auto ģeneratoru, puisis ar meiteni par to samaksāja, brīdi minstinājās gaidot kādu maksāšanas apstiprinošu dokumentu, tā arī aizgāja neko nesaņemot. Kad mans auto bija servisā uz pacēlāja, es nez kāpēc telefonā uztaisīju video iemūžinot visu servisu un pacēlāju ar manu mašīnu. Šobrīd pieļauju domu, ka darbinieki var nekaunīgi apgalvot, ka es tur vispār neesmu bijis. Sevī uzskatu, ja šim servisam tā klibo diagnostika un ir problēmas ar vienas detaļas remontu, kāpēc man būtu jāapmaksā viņu nekvalitatīvais darbs un vairākkārtīgi startera noņemšana – uzlikšana.

V vitols 09.09.2019

Aizsūti viņiem vēstuli ar lūgumu 3 darba dienu laikā atgriezt visu samaksāto naudu uz tavu bankas kontu, pretējā gadījūmā ar visiem pierādījumiem, kas ir tavā rīcībā, tu vērsīsies patērētāju tiesību aizsardzības centrā par nekvalitatīvi saņemtu pakalpojumu un par čeka ne saņemšanu valsts ieņēmumu dienestā.