Autofavorits - Noklusēšana

Labdien. Lietas būtība ir tāda, ka līdzcilvēkiem ir jābūt atbildīgiem vienam par otru.
Pērn šajā iestādē veicu automašīnai SUZUKI GRAND VITARA riteņu savirzi, bet pirms darbu veikšanas
pieņēmējs uzjautāja, vai nevajadzētu veikt piekares diagnostiku (protams, ka par samaksu 15Ls).
Es atteicos, tā kā tikko biju iegādājies auto un naudas bija tik, cik bija un nekādu blakus trokšņu vai vibrāciju nebija. Un, manuprāt, vai šādu darbu bez ritošās pārbaudes ir iespējams veikt?
Tā viss arī notika, kā bija plānots - izdarīja, samaksāju, aizbraucu.
Bet viena lieta gan nedeva mieru. Kad meistars atnāca atdot pieņēmējam atslēgas pēc paveiktā darba, viņš ar nedaudz manāmu satraukumu kaut ko klāstīja tam pieņēmējam (to es nedzirdēju), bet tas, ko es dzirdēju - pieņēmējs atteica, ka
:,,Viņš atteicās no diagnostikas,,!
Problēmu atradu stipri vēlāk, kad mainīju riteni. Izrādījās, ka iepriekšējais auto īpašnieks uzliekot kādā ,,šrotā,,
pirktos lietos diskus, kas īsti nederēja, lai neļertos aiz bremžu suportiem, apakšā bija palicis lielākus uzgriežņus, tādējādi, skrūves, ar ko pieskrūvē riteni ieskrūvējās tikai uz 5mm.
Labi, ka nekas nenotika, bet iebraucot bedrē varēja arī nolauzt tās skrūves. Un kas būtu, ja šajā situācijā garām ietu
šā paša pieņēmēja sieva ar bērnu...?
Vai nevajadzētu par to padomāt? Vai peļņa ir galvenais?

E

N neKārtībnieks 26.03.2014

Peļņa ir galvenais!!

L Lietoājvārds2015 29.03.2015

Bet pats taču raksti, ka mašīna tikko nopirkta un viss bija kārtībā. Vai tad pirms iegādes nebija idējas servisā pārbaudīt?