www.sudzibas.lv Autofavorīts Neprofesionalisms

Autofavorits - Neprofesionalisms

Autoserviss" Autofavorits" ir pilnigi neprofesionalu meistaru savakst kantoris, kuri ne par ko negrib atbilded un tikai "" kolekcione" naudu. Situacija tada, ka ierieks vienojoties ar darbu kurs maksatu 20 Ls, ta vieta gaidiju 6 stundas un samaksaju 5 reizes vairak, jo meistaru neprofesionalitate ir sausmiga, skruves skruvet vispar neprot, tikai nolauzt. Situacija tada, ka butiba vinji ne par ko negrib atbildet ko ir salauzusi, respektivi atbilde viena - veca masina. Sorry, bet 7 gadus vecs AUDI nav veca masina un ta sausmiga āmuru skana no garazas vartiem dzirdama remontejot mana auto piekari. Nekad vairs tur nebrauksu un citiem ari TO NEIESAKU DARIT, it seviski ja servisa pienemejs ir cilveks varda Juris... Zeme ir apaļa...

Edgars

E

G GE 01.09.2010

paklau tu klauns iedot tev pasam to savu 7 gadus veco audi kuram visas skruuves saruuseejas kaa jau muusdienu jaunai masiinai(nav pirmais gadijums) atskruuveet tadredzeetu kaa tu rakstiitu seit suudziibas, es pat esmu lamaajis 4 gadus vecu masiinu ka apaksaa neviena skruuve valjaa nenaak jo taa ir saruuseejusi ka jaagriez ar griezsanu nostun peec tam vel no centra aaraa nenaak. Visiem jaunajiem tadas huinjas taisa ka riebjas skatiities ir pat bijis ka 20 gadiigai masiinai skruuves naak valjaa taa kaa bezmaz jaunai no salona, taa kaa nevaino uzreiz meistarus aaksts un paprove pats kaut ko paskruuveet apakasaa kas ir pakljaut uudenju un sals ietekmei

Dannii Disaster 29.09.2012

Piekriitu. Mani arii tajaa servisaa ir piekraapushi. Domaa, ka, ja sieviete, tad cenaas neko nesaprot. Citaa servisaa to pashu darbu gandriiz par pus cenu izdariitu.

I inna2111 01.08.2017
Slikts serviss,klientu krapšana.

Работники не поняли причину поломки связанную с утечкой масла и не отремонтировали то что нужно, а деньги с клиента взяли немаленькие. Как так можно работать?У клиента на техосмотре масло продолжило капать как и раньше.