www.sudzibas.lv Autofavorīts neprofesionāli darbinieki

Autofavorits - neprofesionāli darbinieki

Atradu info par atlaidēm, kas pieejamas šajā servisā un pierakstījos, lai veiktu riteņu savirzi un veiktu diagnostiku gultņiem, jo braucot auto izdeva dīvainas skaņas- raksturīgas gultņa nodilumam! Tā nu atbraucot pakaļ savam auto mūs sagaidīja servisa vadītājs ar bēdīgu seju! Jautāju vai kas noskaidrojās par gultni- atbildē sekoja teksts, ka mūsu auto ir nopietnas problēmas ar ātrumkārbu, kas mani ļoti pārsteidza! Tā nu bēdīgi par gaidāmajām lielajām remonta izmaksām devāmies mājās. Nākamajā dienā izlēmām apmeklēt vēl vienu servisu, kas specializējas uz ātrumkārbu remontu. No šī speciālista sekoja atbilde, ka ar ātrumkārbu viss ir pilnīgā kārtībā un vainīgs ir parastais riteņa gultnis! Nodemonstrēja mums cik vienkārši to var noteikt pagriežot auto stūri un vienu un uz otru pusi!!!

Tā nu radās jautājums- kas strādā Autofavorītā!?! Ja es kā sieviete dzirdu to, ka beigts ir riteņa gultnis, bet viņi kā servisa darbinieki to nedzird...!!!

I

J Juris 01.12.2010

Es, laikam jau par laimi, līdz šim servisam netiku. Viņi ignorē e-pastus, neatbild. Laikam nevēlas atbildēt rakstiskā veidā, ka nevar saukt pie atbildēšanas par rakstīto! Tad nu devos citur!!!

A aira jankovska 21.07.2011

Izskatās ka šajā servisā sievietes vispār neņem par pilnu! Es aizvedu mašīnu uz autofavorītu, kas atrodas Graudu ielā, lai nomaina ziemas riepas, pēc divām stundām man zvana, ka viss kārtībā un var braukt mašīnai pakaļ. Aizbraucot majā liekot garāžā itkā ziemas riepas... pamanu ka tās ir tās pašas vasaras riepas, ko no rīta krāvu bagāžniekā un ziemas riepas veljoprojām skaisti stāv uz riteņiem! Tākā tiešām rodas jautājums, kas šajos servisos strādā un kā!???

I Inga 03.10.2011

NEKAD nepasūtiet amortizatorus "Bilstein' autoservisā "Autofavorīts", jo esmu nobraukusi pāris mēnešus un viens no amortizatoriem ir beigts, meistars pārbaudīja jau iztecējis, bet Autofavorīta "darboņi" nekādi nemaina pēc garantijas, dumji aizbildinoties, ka vācieši velk kaut ko garumā un jau mēnesi nekas netiek darīts lietas labā!

K klients 03.12.2011

Strādāju lielā organizācijā, kur darba automašīnas tiek apkalpotas Autofavorītā. Pilnīgi visiem neiesaku tur taisīt savu privāto auto. Mans darba auto to vien tik dara, kā pa šo servisu dzīvojas.Pagājušajā mēnesī 3 reizes...MĒNESĪ...tas nav normāli. Pirmo reizi mainīja bremžu klučus, kas čīkstēja-čīkst vēl tagad, otro reizi taisīja izpūtēju, labi, ka tas vēl nav nokritis.Trešo reizi servisā ierados jau nākošajā dienā pēc izpūtēja remonta, jo ātrumkārba nojuka, palika tikai 3 un 4 ātrums. Pagaidām nedēļu jau auto ripo pa ielām, bet nu jau ir pieraksts uz nākošo nedēļu...ienesīgs bizness...