Autofavorits - auto remonts

Nekādā gadījumā neimantojiet šo auto servisu ,viņi ir krāpnieki un izspiedēji .
Par tuvo gaismu lampiņu maiņu es samaksāju 30 ls .
Lampiņu cena veikalā ir 5,5ls tātad par darbu jāmaksā 19ls tas viņiem aizņēma 20 min .
Viņi attaisnojās ar to ka esot bijusi vajadzīga diagnostika lai noteiktu, kas par vainu itkā tā pat nebija redzams ka lampiņas ir izdegušas .

J

Y YoYo 20.02.2013

Es vienalga nebūtu maksājis tadu cenu par spuldzītes nomaiņu! Tas ir neadekvāti!
Ir taču darba stundas cena, ja darbs aizņem 20 minūtes ... kādi 20Ls????
Pat autorizētajos servisos darba stunda nav 20Ls, kur nu vēl Autofavorītā!

Dannii Disaster 23.02.2013

P*****! Es vienreiz biju servisaa riepas mainiit, un, pie reizes, arii izdegusho dienas gaitas spuldziiiti. Peedeejo nomainiija par briivu (spuldzes cena bija ap 3Ls). Kaadi tur 30? Pat ja tieshaam bija jaataisa datordiagnostika (par ko es shaubos, jo kaads vispaar sakars lukturiem ar datordiagnostiku?) - piesleegshana pie datora maksaa 10-15Ls. Un vispaar - cik bremzeetam ir jaabuut, lai spuldziiti mainiitu 20 minuutes!?

Par sho autoservisu diezgan daudz suudziibu. Vajadzees kaadu dienu aizbraukt iechiekot kas tur par neandertaaljiem straadaa.