www.sudzibas.lv Autoduals Slikts serviss

Autoduals - Slikts serviss

Sveiki dārgie cilvēki. Vēlos jūs informēt par šo veikalu. Pirmkārt, par kasieriem. Viņi pārāk daudz laika pavada pie tālruņiem un nevērīgi izturas pret klientiem. Nākamais: kasierēm ir ļoti maz zināšanu par auto detaļām. Viņi nāk uz darbu ar mērķi pabeigt darba dienu un ātri doties mājās, bez jebkādas atbildības. Arī šajā veikalā preču kvalitāte ir ļoti slikta. Ir daudz bojātu preču, kuras viņi cenšas pārdot. Lūdzu, esiet uzmanīgi un nepērciet viņu produktus.

J

S sumup 08.12.2023

darbiniekiem maksaa minimaalo algu..un tu tieshaam domaa ka vinjam ruup ko gribi? uzraksti firmas sefam lai maksaa kasierim 1000 uz rokas..un tad kasieris buus ieintefeseets.bet taa strAdaajot par zupas skiivi.nee..kadru mainiiba tur katru meenesi..vai tu domaa ka tur pirms darba suuta kasierus uz zviedriju apmaaciibaas? lai iepaziitu produkciju? tu tieshaam esi stulbs.

J Jager 08.12.2023

Vienības gatve 113. Atrodas Maxima ēkā tieši pretī Maxima veikalam.