www.sudzibas.lv Autocesis Cilvēku maldināšana

Autocesis - Cilvēku maldināšana

Labdien. Pirms kāda laika autocesis.lv aizpildīju pieteikumu uz mašīnas līzingu autocesis.lv
atbilde atnāca ātri, kur bija prasīts nosūtīt savus datus ko arī izdarīju. Atnāca atbilde ka līzings ir apstiprināts, kad varu nākamā diena doties pēc mašīnas. Liels bija pārsteigums, aizbraucot ka mašīna tiek dota nomā no firmas Watu auto nevis līzingā. Lai gan par to ka līzings ir atteikts un apstiprināta noma neviens vārds nebija iepriekš teikt. Protams savas muļķības pēc nomai arī piekritu par kuru nāksies dārgi samaksāt. Bet vēlos brīdināt citus, pirms ņemat mašīnu autocesis.lv pajautājiet vai tas tiešām ir līzings, lai nesanāk kā man. Maksāt par to kas pēc tam nepiederēs tāpat jums. Tā ir apzināta cilvēku maldināšana no tās firmas. Kurā protams es iekritu. Un tur vairs neko nevar darīt.