autobusi - grafiki

Labdien!
Latvijā ir vairaki autobusu pārvadātājuzņemumi, bet darās kaut kāds murgs. man nepieciešams tikt uz Kauņu 18.11 tā, lai es tur būtu ap 12 dienā, jo 15.00 man ir lidmašīna no kauņas lidostas. bet NEVIENS pārvadātājs nevar man to nodrošināt, jo visi izbrauc tikai 10 no rīta un sākumāiebrauc Viļņā. es atvainojos, bet jūs varetu savā starpā vienoties, kas, kur un kad brauc, lai pasažieriem ir normālas iespējas nokļūt savā galamērķī!!!

K

A Autobuss 01.11.2011

Nu ta ka baigi traka baba!!! Nekur et tevi nevedišu!!!

S Sauliite 01.11.2011

Nu jau gan sevi esi debesu valdnieka kārtā iecēlusi... visus autobusus redz Tavām vajadzībām pakārtot tagad vajagot. Kur problēmas - brauc ar taksi, ja neapmierina nīkšana Kauņā braucot ar autobusu!

K Kika 01.11.2011

Es esmu visuvarenā un tāpēc visam jābūt man pa prātam!

S Sauliite 01.11.2011

A ko uzreiz par limuzīnu kompāniju nesūdzies? Problēmas ar pašvērtējumu?

S Saulītei 01.11.2011

Labvakar Sauliite! Vai tik tie nav mūsu vecie draugi, kas uzdarbojas!Tūlīt redzēsim, sen neesmu lamājies!

A anonimus 01.11.2011

Kamēr nelamājas, tikmēr jau grūti noteikt kurš te draugs, kurš vienkāršs garāmgājējs.

T ToAnonimus 01.11.2011

Pagaidām vēl īstos labvēļus nemana, ir tikai garāmgājēji!

S Sauliite 01.11.2011

Es domāju, ka vecāki lielākos labvēļus ir nosodījuši, jo sen jau nav manīti.

S Saulītei 01.11.2011

Kā nav manīti, visu svētdienas pēpusdienu ārdījās, rakstot ar visiem iespējamajiem nikiem, lai mani izvilinātu kārtīgi izlamāties.Ceru, ka šie tiešām savu dzīvi beigs cietuma kamerā.

N neitrālā 01.11.2011

ahujets, personisko lidmašīnu iegādājies sev, viss būs ok.

K Kika 01.11.2011

Pišiet prom klačot uz citiem forumiem, nav ko te manu sūdzību piegružot ar saviem marazmatiskajiem spriedelējumiem!

N neitrālā 01.11.2011

tu pieraxtīji "sūdzību" it kā, mēs komentējām, ka nepatīk kas, ej kaimiņienej vaļai pasūdzies!!

S Sauliite 01.11.2011

Viņai ir tikai kaimiņu Vasja, un viņam viņa nepatīk!

S Saulītei 01.11.2011

Lai Kika nopērk ķēvīti, un nebūs problēmu nokļūt leišlandē.Ja labi baros ar auzām, nekad nenokavēs lidmašīnu!Vienīgā problēma-jāpierīko mēslu kaste, būs mēslojums burkānu dobei.Ja negrib mēslojumam, lai izkaltē un nokrāso, iznāks gandrīz vai lieldienu olas!

N neitrālā 01.11.2011

kika, sēdies zirgam virsū un uz priekšu! Vēl vilcieni un taksisti ir!

P Pekis 01.11.2011

ja