www.sudzibas.lv Auto13.lv Nedroša prece

AtrisinātaAuto13.lv - Nedroša prece

Šajā nedēļas nogalē esmu zaudējis ticību cilvēcīgumam, bet esmu pateicīgs, ka situācija ir beigusies veiksmīgi, bet vēlētos izcelt, uzņēmumu, kas manuprāt, ar tādu attieksmi pret klientu un drošību nedrīkstētu tirgot automašīnas.

Stāsts: sestdien (08.07.) es iegādājos automašīnu auto13.lv un tajā pašā dienā, braucot pa šoseju, sajutu lielu vibrāciju, sāku bremzēt un mašīnas riepa nokrita nost (nokrita, jo skrūvēs nebija pieskrūvētas, vai arī, skrūves nebija lietojamas, jo izņemot ārā skrūves no citām riepām, meistars konstotēja, ka citām skrūvēm ir aprautas vītnes) .

Es pirmdien zvanīju uz šo auto placi un viss, ko es saņēmu bija: "tas nav iespējams", "varbūt tev kāds kaimiņš atskrūvēja", tieši pēdējā bija viņu mīļākā frāze, kas man liek smieties vēl tagad🤣

un mēs norunājām, ka aizbraukšu aprunāties, par kaut kāda veida risinājumu vai kompensāciju.

Tad, kad es ierados auto placī satiku priekšnieku un viņš teica: "mēs neuzņemamies atbildību. " protams, runāja caur puķēm, bet šī vienaldzība par situāciju un potenciālo risku, kas varēja notikt viņu izlaidības dēļ, netika ņemta vērā.

Es saprotu, ka mašīna ir veca, bet šeit nav runa par preces kvalitāti, bet gan par drošību un ja mūsu valstī, nav sekas par to, ka tiek pārdota mašīna, kas apdraud pilnīgi visus satiksmes dalībniekus, tad mums ir stingri jāsāk domāt.

Būtu pateicīgs, ja padalītos ar šo ierkastu, jo nevēlos, lai kādam vēl būtu jāsaskarās ar šo izlaidību, neatbildību un vienaldzību, par šādu lietu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Otto 27.07.2023

Situācija ir veiksmīgi atrisināta