www.sudzibas.lv Auto Serviss Ļoti slikts serviss

Auto Serviss - Ļoti slikts serviss

Tātad tā, iedevu servisā, lai taisa manu auto kamēr biju ārzemēs, darījās + / - 2 mēnešus gar auto un pieteicu, lai labo visu kas vajadzīgs, lai varētu izbraukt ārpus valsts uz kādu laiku.
Par servisu un daļām samaksāju mašīnas vērtībā (ja ne pat vairāk) un paņemot mašīnu, jau sajutu degvielas smaku un pabraucot kādu laiku, tā arī nepazuda, pārbaudīju morortelpu itkā viss okey, nākamajā dienā nepagāja ne 20 minūtes kad jau mašīna bija jāvāc ar evakuatoru un atkal jādzen pie "meistara", jo viņi ņēmās gandrīz gar visām sprauslām un viss tur bija galīgi garām, nekas nebija iztīrīts pēc servisa un ārā šāva degvielu un citas problēmas. Un tas pats stāsts pēc otras reizes, atkal pēc servisa apmeklējuma nenobraucu pat 2 stundas kad atkal jau bija vajadzīgs serviss, un tā tiek izspiesta nauda.

C

M Mego izmeklētājs 08.01.2020

Nu bet varonīgā izdarīgā servisa nosaukums ,adrese?

BondsBonds 08.01.2020

Drīkst pēc brīvas gribas izvēlēties kādu servisu un nosūtīt tur visas negatīvās domas. :d

M Mego izmeklētājs 09.01.2020

Ok

T Tuncis113 09.01.2020

Ka tik nav slavenais Juglas Autocentrs?