Auto Serviss - Serviss

Vēlētos uzzināt, vai ir kāds normāls serviss, kur klientus neuzmetīs!
Aizbrauc pie viena - viss ir sataisīts, pēc pusgada jau atkal salūzis, jo ne tā ir pieskrūvējis vai citi apstākļi!
Aizbrauc pie otra - izdomā pašdarbības. kaut kā piemetina vai saflexē un tad CSDD ņem pie dziesmas, kas tas tāds?!
Pie trešā - cenu pasaka tādu, it kā būtu visu auto pārlasījis, kaut vai prasa nomainīt detaļu! Labi, mēdz kaut kas mainīties darba laikā, bet nu nejau, ka + puss auto dēl tā jānomaina!
Runa iet par 2002 gada auto!
Ceturtais - dara to nedēļu un beigās tā pat nesataisa!
Vai ir kāds serviss, kas dara, nevis muti brūķe un kad kaut kas jādara, tad ir čušs...!
Pirms, mehāniķi, komentē, padomā, vai Tu tik tiešām esi tik idiāls, ka vari 100% kritizēt!

K

A aaa 10.02.2011

autorizētie dīleru servisi. Tiesa, paprasīs stipri vairāk kā garāžā, bet visu sataisīs.

T to aaa 10.02.2011

Viss jau tur ir labi, bet šie ar visu tik jaunu bliež, kaut vai tā lieta nav tik traki nodilusi vai nolietojusies!!!
atgadījums, aizbraucu uz autorizēto servisu, vajadzēja bremžu trosītes nomainīt!!! sāka mainīt un pateica, ka kalotkas ir ar jāmaina, kaut vai kalotkas un diskus es pirms 8 mēnešiem nomainīju!!! Ar dilēma!!!

Z Zinaida 10.02.2011

Hodi pe6kom, esli ne nravitsja obsluzivanie!

Z Zinaida 13.02.2011

Priezzai k nam, u nas mastera horo6ie!