Auto servisa darbinieku - Krāpšana

Attēlā redzamais darbonis vārdā Juris mob. 25721535 naudu paņem, bet čeku neizsniedz kā arī neizpilda solīto darbu, atgriežoties pie viņa ar lūgumu tomēr izpildīt uzticēto programmēšanas darbu, tevi pasūta uz poda, deguna priekšā aizcērt durvis un piedraud sagrozīt programmatūru tā kad auto ēdīšot 16l uz 100km/h. Naudu neatgriež un darbu neizdara.

N neticigais33 12.10.2016

Sakarā ar EGR vārsta nobeigšanos tika izlemts viņu izprogrammēt,kas tika teikts šim jauneklim pirms devāmies uz pašu programmēšanas procedūru (telefona sarunā),bet reāli pēc visa šī procesa konstatējām kad nekādu uzlabojumu auto darbībā nav,kā negāja tā neiet tikai ar starpību kad degvielas patēriņš krietni palielinājās,pieslēdzot auto pie kompjūtera,rādās kļūdas saistībā ar šo pašu bēdīgo EGR vārstu kuram bija jābūt izprogrammētam nevis vienkārši izslēgtai ENGINE lampiņai auto panelī.Kad jauneklim tika argumentēti fakti tas viņam ļoti nepatika,jaunietis aizsvilās un sāka novelt vainu uz mani,kad es neko neesot teicis,kad viņam tas bijis jāzin utt(kaut tas viss tika teikts)tikai šobrīd jau izdevīgi bija sagriezt notikumus kājām gaisā.

N neticigais33 12.10.2016

Lieki piebilst,kad pēc šīs procedūras(ja tā būtu bijusi veiksmīga)atgāzēm vajadzēja samazināties taču tākā uz sliekšņa bija mana spēkrata tehniskās apskates diena tad tajā konstatēju kad izlīdu caur adatas aci,lai ierakstītos normas robežās kam tā protams nebija jābūt.
Uzreiz pēc jaunieša bravurīgās manis patriekšanas no šīs iestādes es ne tikai vērsos VID un Patērētāju tiesībās,bet arī zvaniju kādam paziņam kas ieteica uzticamu vietu šīs programmēšanas jautājumos,kur savukārt ierodoties saņēmu interesantu frāzi ”kārtējais kurš vēršās pēc glābiņa pie mums tieši no šīs vietas”
Tāpēc gribētos teikt tautiešiem,lai piesargās izvēloties pie kā saņemt pakalpojumu un silti ieteiktu to nedarīt pie attēlā redzamā vīrieša-par viņa nekompitenci jūs maksāsiet,bet diemžēl neko vairāk par SUNISKU RĒJIENU savā adresē atpakaļ nesaņemsiet!