www.sudzibas.lv Auto Prim Alūksne Krāpšana, klaja melošana

Auto Prim Alūksne - Krāpšana, klaja melošana

Noskatīju internetā auto. Pēc bildēm un Csdd normāli. Pārdevējs vairākkārt sarunā apliecināja, ka auto tikai vizuālie defekti, rūsas nav, citu defektu nav. Braucu skatīties. Vējā izmesta nauda un laiks. Jau pienākot klāt bija redzami neskaitāmi defekti. "rūsas nav" izpaudās kā pavirši ar bituma mastiku aizkrāsotas vietas, vietām jau drūpoši Caurumi, kurus kopā saturēja tikai bituma mastika. Salonā zem paklāja atklājās "melnais caurums" kurā bija kaudze Zemes un sabāzti putoplasta gabali. Bremžu diski sapuvuši, riepas 2008. Gada, nebija pat minimālais protektora dziļums. Riepas saplaisājušas gan protektorā, gan kordā. Par brīnumu tika atļauts pat izbraukt un vest uz servisu, bet brauciens beidzās nesācies, jo izrādījās, ka mašīnai ar jaunu tehnisko apskati vispār nav bremžu. Saprotu, ka lietota mašīna, bet tirgot ar tādiem defektiem un klaji melot... Skaidri bija redzams, ka tehniskā apskate ir "pirkta" pie pazīstamiem Alūksnē, jo ar tādiem defektiem tehnisko apskati godīgi nebija iespējams. Atkal runājot ar pārdevēju un argumentējot defektus, "izrādījās", ka pārdevējs "neesot zinājis" par šiem defektiem. To visu "slēpis" iepriekšējais īpašnieks. Tika piedāvāta smieklīga atlaide, protams, atteicos no mašīnas pirkšanas.

Good Intentions 07.07.2022

Nekas jauns plaču pasaulē.