Auto Prim Alūksnē AIGARS BEBRIS - KRĀPŠANA

Mīļie, ļaudis esiet uzmanīgi!
Esmu 1. grupas invalīde, pārvietojos ratiņkrēslā. Vīrs nesen nolika autotiesības. Biju ļoti priecīga, ka beidzot varēšu izrauties no četrām sienām. Sakrājām 500 LS aizbraucām ar autobusu uz Alūksni skatīties auto, vienīgā mašīna, kas ietilpa mūsu summā bija Chrysler neon 200. Prieka pārpilni devāmies uz mājām, bet te nu bija pabraucot dažus kilometrus mums mašīna sāka dūmot un bremzēt. Es biju šokā no bailēm vīrs mani ātri izcēla no mašīnas un nolika zemē, jo nezinājām ko darīt... Zvanīju auto dīlerim Aigaram Bebrim un prasīju: "Kas notiek ar mašinu kāpēc dūmo?" Atbilde skanēja šādi "Es Nezinu, neskatos mašīnās ko man atved pārdod." Es biju pārsteigta, ka AIGARS vēl nirgājās par mums, ko mēs varam gribēt par 500 LS. Mēs cīnamies vēl līdz šai dienai, lai varētu atgūt naudu atpakaļ.

G

Ausainītis 28.10.2013

Stulbuma kalngals! urš gan pērk mašīnas no šādiem suteneriem? Internetā taču ir simtiem piedāvājumu, kad desmitreiz labāku auto var nopirkt yieši no saimnieka, bez starpniekiem.

G Guntina30 28.10.2013

Kā var vispār tirgot, tādas mašīnas;000

D Dj_DIMA 28.10.2013

ARPRATS !!!
Ka jau invalidus krap, kur tad AIGARAM sirds atrodas? Tas nav cilveciski. To bodi javer ciet, ar steigu, kamer nav par velu.

N neol 28.10.2013

Lietoto Auto placis ir pedeja vieta uz zemes lodes kur meklet sev auto

G Guntina30 11.11.2013

Jūs iedomājaties, mes atdevām atpakaļ to mašīnu un naudu dabūjam atpakaļ, bet vins ir uzlicis tirgoties chrysler neon 2000 ar visam auto problēmām. Nelaimīgs būs tas kurš viņu nopirks. Ka nav cilvēkam kauna pārdot salauzto mašīnu.