www.sudzibas.lv Auto Plus Slikts serviss

Auto Plus - Slikts serviss

Šodien iegriezos šai iestādē lai nomainītu eļļu un eļļas filtru, filtrs un eļļa mani, tīri par darbu sarunājām ka būs 22 eur, nu ok,. Lai gan ir nedaudz dārgāk kā vairums citos servisos Rīgā, taču šķita ka meistari šai servisā varētu būt advancētāki kā varbūt dažos citos Rīgas autoservisos.
Pēc eļļas maiņas saņemot mašīnu biju bišķiņ izbrīnīts, manai mašīnai max pieļaujamais eļļas daudzums ir 4,3 l. Es viņiem atstājis biju 5. L, tā nu es prasu lai atgriež atlikušo eļļu, uz ko man atbildēja kad eļļas kanna ir tukša un ka nav ar ko atgriezt, ka viss ir saliets mašīnā un viss ir ok!
Es saprotu ka vai nu eļļa ir piesavināta, nu mazums cilvēkiem nevajag ja pats nepaprasīs var atstāt,. Tā teikt litrs pie litra un.. :) ,. Vai nu visdrīzāk pārlieta eļļa teju par litru kas ir vel trakāk jo dzinēju var sajāt tā ka maz pēctam neliksies.
Servisa priekšnieks, cik es nopratu, saka brauc uz boksu tūlīt pārbaudīsim līmeni. Nu bļin, protams kad mašīnai kas tikko kā ir darbināta eļļas līmenis bija uz max.. Un šis man saka ka nu re, viss tak ir ok! Taču atlika atbraukt mājās, mašīnai pastāvet lai visa eļļa notek karterī un eļļas līmeni jau parāda krietni virs max, tā nu vel nočakarējos lai atsūknētu eļļu no kartera... Par ko tiek maksāta nauda ja tādā servisā strādā auni!
Biju domājis ka nekā trakāka kā "Oranž Garaž"nav, izrādās ka ir arī trakāk!

11.09.2019