Auto Plus - Krāpšana

Briesmīgā vieta! Esmu nopircis tur eļļas filtru priekš drauga. Draugs pēc tam bijis piezvanījis un pateicis, ka viņš pats jau nopirka, tad nākamajā dienā gribēju viņu atgriezt, ar čeku. Rezultātā man pateica, ka viņš ir bojāts un viņi to nepieņēma (es to pat nebiju attaisījis vaļā). Pie tam es pienācu pie tā paša pārdevēja, pie kura to pirku. Man pašā sākumā likās, ka labāk tur nepirkt, jo tas pārdevējs (mazs, resns ar brillēm) uz mani skatījās, kā:"Ko tu vispār šeit atnāci, pērc ko gribi un ej prom no šejienes pēc iespējas atrāk, tu man nepatic..."

Dainis 05.10.2017

Kādā sakarā viņiem būtu jums jāmaina prece?

S Sergey 05.10.2017

Nevis jāmaina, bet es gribēju atgriezt, cik es saprotu, pēc likuma es to varu izdarīt 14 dienu laikā. Bet to, ka viņi man pārdot jau bojātas preces (jā, man vajadzēja pašam pārbaudīt preci pirms pirkšanas), tas jau rāda par ši uzņēmuma professionalitāti. (ja tas uzņēmums tiešām rupētos par saviem klientiem, tad viņiem vajadzēja pašiem to attaisīt vaļā un pārbaudīt preces kvalitāti, nevis pārdot man jau bojāto un pēc tam teikt, ka es to esmu sabojājis (mazā skrambiņa)).

Dainis 05.10.2017

14 dienas darbojas tikai uz interneta veikaliem, nododiet pa garantiju šo filtru un pieprasiet naudas atgriešanu.

A Aigars 12.09.2019

14 dienu preces atgriezšanas iespēja saglabājot čeku,pēc LV patērētāju tiesības likuma ir jebkurā preču pārdošanas vietā visā Latvijā,vai tas būtu internetā,vai tantes Rutas lupatu veikalā klapkalnciemā!