www.sudzibas.lv Auto Plus Klientus uzskata par cirvjiem (varbūt Rīgā tā ir norma?)

Auto Plus - Klientus uzskata par cirvjiem (varbūt Rīgā tā ir norma?)

Varbūt ar blondīni tas ietu cauri, bet nu ļoti uzkrītoši mēģina no visa uzpūst burbili... Par 15 minūšu darbu prasa 40 eiri (un pasaka, ka mašīna būs gatava pēc 2 stundām)... Tagad pats labākais - paprasa tehnisko pasi, lai var apsaktīties kādi ir nepieciešamo detaļu kodi... Gudri kaut ko ķimerējas kompī 5 minūtes, kaut gan ļoti labi apzinos ka tiks iemetināts izpūtējā vienkāršs trubas gabals un nomainīta standarta izpūtēja gumijiņa (to arī pats mehāniķis pateica)... Šie MATERIĀLI izmaksāja 23 eiro... Un beigās izrādījās ka man šīs cenas jauesot ar 15% atlaidi :D

Atbilde no Auto Plus Support Pārstāvja atbilde 23.05.2017

Sveicināti!
Atvainojamies, ja mūsu sniegtais pakalpojums nav bijis atbilstošs Jūsu iedomātajām izmaksām,
Bet nevaram piekrist Jūsu apgalvojumiem, ka izmaksas ir bijušas pārāk lielas.
Nav patiesība, ka mūsu servisā auto remontēja 15 minūte, auto tika metināts gandrīz 2 stundas, jo metināšanas darbus nav iespējam veikt tik ārā laika un servisa pieņēmējs Jūs brīdināja par auto remonta cenām pirms remontdarbu sākuma. Jāpiebilst, ka summa ko samaksājāt bija mazāka, par to ko minēja pirms remonta.
Tāpat aplams ir apgalvojums, ka servisa pieņēmējs varēja zināt no galvas Jūsu konkrētās automašīnas izpūtēja trubas diametru,savienojuma garumu, kā arī to vai šāda detaļa ir pieejama mūsu veikala noliktavā. Arī izpūtēja stiprinājumiem ir 1000 dažādi veidi. Jūsu auto nepieciešamās detaļas tika sameklētas vadoties pēc auto tehniskajiem datiem.Tāpēc neētiski ir vērtēt cik ilgs laiks meistaram nepieciešam, lai atrastu detaļas konkrētai automašīnai.
Neapstrīdam, ka ''laukos'' iespējams par šāda veida darbu būtu jāmaksā mazāk, bet no savas pususes esam izdarījuši visu godprātīgi un pēc labākās sirdsapziņas.
Ļoti žēl, ka savu neapmierinātību paužat šeit, ņemot vērā, ka maksājot par pakalpojumu Jums iebildumu nebija.
Ac Auto Plus

J