www.sudzibas.lv Auto Plus Autoserviss slikts

Auto Plus - Autoserviss slikts

Piezvanot uz SIA Auto Pluss, reģistrācijas numurs LV40002032852, auto servisu Rīgā, G. Astras ielā 5b un jautājot par eļļas maiņas cenu - pasaka, ka 16 eiro. Atbraucot (pēc pieraksta) eļļu nomainīja bez iebildumiem un papildus jautājumiem, saka - maksājiet kasē. Kasē saka - Eur 18,54 no Jums. Jautāju kasē - kāpēc, ja pa telefonu teica 16 - "Nav mana problēma, visi jautājumu servisā". Servisā pasaka - tas esot tāpēc, ka eļļu nomainīja uz manējo, nevis servisa piedāvāto. Kāpēc pa telefonu neteica - "A jūs nejautājāt". Ja šādi drusciņ piekrāpa - vēl jo vairāk, nebūtu man ticība tai eļļai, ko viņi no kaut kādas mucas lej (jā, vērot nedrīkst, kur nu vēl - servisa zonā iekšā iet, ta kā pat muca klientam nav redzama).
Bet tas vēl būtu salīdzinošs nieks - kad atvēru motortelpu, ieraudzīju, ka servisa darbinieks uzlīmēja jaunu uzlīmīti par eļļas maiņu - bet nezinu, kāpēc nenoplēsa veco uzlīmīti par eļļu, toties rūpīgi noplēsa uzlīmītes par dzesēšanas šķidruma un gaisa filtra maiņām. Kāda velna pēc?! Tas arī ir iemesls rakstīšanai šurp.

A Aigars11222 22.06.2018

Šodien šitie P**ari manu māti apkāsa uz 80 eur par 30 min darbu. Detaļas savas, logu tīramā meh. uzstādīšana!