www.sudzibas.lv Auto Platz SIA Atklāta krāpšana

Auto Platz SIA - Atklāta krāpšana

Konkrētais uzņēmums krāpj visus savus klientus, ar automašīnām, kurām ir atgriezts KONKRĒTI spidometrs. Konkrēti iegādājos auto 4 gadus vecu ar 120 000 km noskrējienu, motorbloks parādija 300 000 km noskrējienu.
Paldies!
Pārdevu viņiem 5 gadu auto ar 250 000 km noskrējienu un pēc vienas dienas viņiem tirdzniecībā ir auto ar 140 000 km noskrējienu. Apsveicama organizācija, ESAT UZMANĪGI UN LABĀK ŠAJĀ IEST'DĒ NEKO NEPIRK PILNĪGI, man nev nekas personīgi pret viņiem, bet TUR IR ABSOLŪTI NEKAUNĪGA KRĀPŠANA.

J

S saljut 09.05.2014

Pilnīgi piekrītu!
Nopirku pie viņiem savu mašīnu ar 230 t. nobraukumu, kā pēc tam izrādījās 380 tūkstoši!
Pusgada laikā esmu ieguldījis šajā auto 2000 eiro. Absolūti krāpēji!!!
Cilvēki, esiet ļoti uzmanīgi ar šo uzņēmumu. Viņi arī nesen nomainīja savu nosaukumu uz ''Autoplatz'', kas zin cik ar iepriekšējo nosaukumu bija apkrāpuši!

F Franko 12.05.2014

Man arī ir tāda bēdīga pieredze ar vienu no AUTO PLAČIEM Maskavas ielā 465, tas blakus Autohofs. Cik man ir zināms tirgotāji tur ir vairāki, UN VISI VIŅI TUR IR BLĒŽI! Pirms pusotra gada iegādājos 2001 gada BMW 320d it kā ar 170 t. nobraukumu. Iegādājos autiņu ziemā, ar dzinēju likās viss kārtībā, tam arī vairāk pievērsu uzmanības. Tirgotājs arī tik PĀRLICINOŠĀ KRIEVU VALODĀ prata visu izstāstīt un izskaidrot, ka es noticēju, ka labāku autiņu neatradīšu. Bet jau vēlāk pēc tā iegādes, un izejot tehnisko apskati, sapratu ka esmu reāli piečakarēts, un prasot vismaz kaut kādu tirgotāja atbildību par auto tehnisko stāvokli, saņēmu vien atbildi "NO UNAS VSE BILO V PARJETKI!!!". Neticiet nevienam viņu sauklim " TIKKO NO VĀCIJAS" utt., tas ir vienīgais, ko viņi tik labi prot uzrakstīt latviešu valodā. Varbūt autiņš ir patiešām atdzīts no Vācijas, bet līdz tas nonācis līdz šejienei tas ir pabijis nezin kādu Frankenšteinu ķetnās. Vairums auto ir bijuši iepriekš dauzīti, bez jebkādas servisa vēstures un PA LĒTO KĀDĀ PAGRĪDES SERVĪ PAPRAVĪTI.

J Jānis Urbanovičs 12.05.2016

Nekad nepērciet šajā vietā automašīnu. Saka ka tirgo tikai labus auto, beigās izrādās nobraukums attīts 3 reizes un mašīnā jāiegulda vēl pus cena.

O Oligrija 13.08.2016

Maskavas 438 interbuss ja nemaldos auto atbrauc ar NL DE FR Itāļu numuriem dažnedažādos stāvokļos, bet no angāra izbrauc kā jaunas auto ar tiem pašiem numuriem, un tā arī cilvēki uzķeras uz Tiko no Vācijas.

D Dace Puriņa 25.07.2017

Nupat nopirku no viņiem auto. Par nobraukumu uzreiz pateica, ka tīts jau ir noteikti izcelsmes zemē (Itālija). Tehnisko izgājām bez punktiem. Nu redzēs, kas sāks līst ārā...
Vietā atdevu auto, kas braukts tikai Latvijā (gan 3 gadus ilgāk). Nobraukums reāls, bet rūsa arī reāla... Kurš pirks jau rūsējošu auto ar reālu nobraukumu, nevis spīdīgu un smuku autiņu no ārzemēm? Visi taču cer, ka tam konkrētajam "ārzemniekam" tas nobraukums nav tik radikāli atgriezts...

M MarisM 29.11.2017

Pilnīgi piekrītu iepriekšējiem rakstītājiem. Mēs ģimenē nopirkām ar 190 000km nobraukumu, bet izrādās ka nobraukums ir vairāk kā 300 000. Neiesaku izvēlēties šeit auto.
Ir daudz vairāk ko stāstīt par šo uzņēmumu, bet secinājums viens nav godīgi pārdevēji, autiņi ir tuvu šrota stāvoklim, oriģināli nobraukumi šajā placī nav sastopami.

M MarisM 05.12.2017

Sveiki, paziņa nopirka automašīnu šajā placī, nepaspēju viņu atrunāt no auto iegādes šajā placī. Tas ka, auto nobraukums grozīts, tas ir skaidrs vismaz 100 000km, bet arī eiforijā viņa nepamanīja ka, auto gada izlaidums neprecīzs, tas nesakrīt gandrīz 1,5 gads.