www.sudzibas.lv Auto Magija Maldināšana, krāpšana

Auto Magija - Maldināšana, krāpšana

Cienījamie kungi, nekļūstiet par krāpnieka upuri

auto Magia autoservisa īpašnieks, adresē: Vagonu iela 16, Boks nr.3, ir ne tikai ne godīgs cilvēks, bet gan kaut kāds pārpratums.

Vienojāmies ar viņu par skaidru naudu, viņš teica, ka tik un tā problēmu novērsīs. Samaksāju viņam summu, ko viņš piezvanīja, paņēmu mašīnu, nobraucu trīs kilometrus, mašīna apstājās, izsaucu evakuatoru.

Otrajā reizē auto Magia autoservisa īpašnieks pa telefonu pateica, ka zina, kas par problēmu, ka tas nemaksās dārgi, nosauca summu, es viņam ticēju otro reizi, atvedu pie viņa auto plkst. Auto Magia autoserviss, viņš man zvana un Saka, ka auto ir sataisīts, bet maksās divarpus reizes vairāk nekā sākotnēji bijām vienojušies (iemesls - prasīja daudz darba) , piekritu, katrā ziņā biju prieks, ka atrada problēmas cēloni un auto strādā.

Vienojāmies satikties, atnācu pie viņa ar naudu, šī mēneša pašā sākumā 2022. Gada septembris, norunājām satikties agrāk, 2 dienas iepriekš, palūdzu iedarbināt mašīnu, parādīt ko darījis, viņš atbildēja ka akumulators bija zems, un viņš nevar man parādīt.

Ierados 09.03.2022, iekāpu mašīnā, un nobijos, nevarēju saprast, kāpēc pret mani tā izturējās? ! (īpašnieka nebija, tur bija darbinieks, kurš man iedeva mašīnas atslēgas)
pēc tā remonta man nestrādāja sānu logi, nevērās un neaizvērās, lampa karājās uz vadiem no augšas, vadi apakšā, no sāniem izbāzās, tas bija murgs iekšā. Salonā, bet tas ir tikai sākums. Kamēr braucu uz apskati, mašīna apstājās 3 reizes, ierodoties apskatē, mašīna pilnībā apstājās, nācās izsaukt Evakuatoru.

Zvanīju auto Magia SIA īpašniekam, runāja kā noziedznieks, (kā brāļi sazinās no deviņdesmitajiem)
mūsu sarunu pa telefonu nekomentēšu (man ir ieraksts) , bet varu pateikt tikai vienu, tāds pārpratums ar mani notika pirmo reizi.