Auto Jelgavā, 28819848 - Krāpnieks

UZMANĪBU!!!!! Ja plānojat iegādāties jaunu auto un esat atradši vilinošu sludinājumu par mašīnu, kuru pārdod cilvēks no Jelgavas. UZMANIETIES!! Telefona nr. šim sludinājumam 28819848. Nepērciet!!! solīs viņš Jums visādus brīnumus un stāstīs, ka viss ir vislabākajā kārtībā. NETICIET!!! Viņš pārdod labotus auto pēc avārījām. Laiku pēc iegādes sāk parpadīties problēmas, kas saistītas ar to, ka šī auto ir pēc avārījas. Arī tiek solīts, ka tehnisko mierīgi izies. Arī tā nav. Vardsakot nr 28819848 NETICIET!!! UZMANIETIES!!! KRĀPNIEKS!! 28819848

S studente2014 19.05.2014

Pilnībā piekrītu. Iegādājos jaunu auto no šī auto dīlera Jelgavā, kas arī izrādijās, ka ir pamatīgi sists, bet uz vizuālā to nevarēja pamanīt.