Auto Gāze

Autogaze deglavas ielā... Pec tam kad uzlikta gazes iekarta un samaksata nauda vini tevi vairs negrib redzet... Atrunas ir vienkarsi fantastiskas ta ka ja pec tam sakas problemas... Un arī ja tadu nav... Tad tur var nebraukt. Ari uzstadīja pavirsi - saplesa paklajinus !!! Cakatreja mani tur apmeram pusgadu lidz braucu citviet labot, regulēt utt. Neiesaku !!!

H

A Andris 22.01.2007

Principā piekrītu, pretīgs krievu kantoris.....bet nu ja aizbrauc, tad uzregulē, bet ja zvana, tad gan liek mīksto!!!

J Jurijs Sminovs 06.01.2021

Ты Андрис знаешь, что это вообще то омерзительный ЛАТЫШСКИЙ СЕРВИС, по тому как хозяин его Латышь

I Ivan 12.05.2008

Esmu bijis Deglava servisā divas reizes uz apkopi un vairāk noteikti nebraukšu.

P.S. Abas divas reizes bija meistars latvietis, kā arī servisa "menedžeris" bija latvietis.

K kaspars 22.05.2008

Neiesaku autogāzi.
PAts uzstādīju savam auto gāzes iekārtu tajā kantorī. Pēc 2 gadiem skatos- mašīnas apakšā savilktās gāzes trubas rīvējās pret metāla konstrukciju un bija gandrīz jau pušu. Un apkalpošana man tur ar nepatīk. Par regulēšanu tik piecīti prot nokāst un viss.

K kontaktiem 01.11.2012

neiesaku likt gaazes iekaartu tai kantori kurs ir zem kalnciema tilta margrietas 8. tur vispaar peec tam jaaved pie normaaliem meistariem lai izlabo debiliku sataisiitas kluudas.