www.sudzibas.lv Auto Gāze Slikts serviss

Auto Gāze - Slikts serviss

Iebraucot ar kundzi laipni sasveicinos, ar ' labdien ' pretī saņemu rupju vīriešu balsī ' labdien, pēc uzpildes dodoties maksāt iesniedzot kundzei naudu, tā kavējas meklējot atlikumu, redzams viņas sejā ka viņai viss ir apnicis, atrodot papīrnaudas atlikumu tā uzmet to uz izdošanas trauciņa, paņēmu to, pēc brīža kundze atrod monētas, kas jāizdod atrastās monētas ar reālu spēku uzmeta uz trauciņā kā " sunim " paņēmu atlikumu, nepaspēju līdz galam pateikt " paldies, visu labu " kā kundze ar brutālu spēku aizsita savu plastmasas maksāšanas logu ne vārdu nepiebilstot. Es biju vienkārši maigi sakot uz ' pakaļas ', manuprāt šī kundze nu jau pietiekami daudz gadus ir nostrādājusi, laiks meklēt cilvēku, kam patīk savs darbs ir redzams, ka šai sievietei šis darbs ir līdz kaklam.
Nebūšu izbrīna, ja pateicoties šīs sievietes attieksmei arī retais tikai dotas uzpildīties stacijas gala lpg stacija blakus " taho centram " esmu šokā.
Turēšu īkšķus, lai šī sieviete izlido no darba vietas, tas ir nenormāli.

28.03.2022