www.sudzibas.lv Auto Gāze Apkrāpšana, lielas cenas, sliktas attiecības

Auto Gāze - Apkrāpšana, lielas cenas, sliktas attiecības

Auto gāze "Autogaze.lv" Deglava neieteicu. Vērtās pie tiem ar problēmu. Sacīja par vienu dienu izdarīs. Man piezvanīja sacīja, ko tas aizņems divas dienas. Manējā mašīna nostāvēja tur gandrīz nedēļu. Es netiku ļoti apmierināts. Man piezvanīja sacīja, ko visi izdarīja. Bet manējā mašīnā nenieka nav izmainījies viss palika tāpat kā bija. Es pie tiem atgriezos un tie jau ar neko palīdzēt nevarējuši tā kā tiem daudz darba un atbrauciet pēc nedēļas. No manis ņēma lielu naudu un neizskaidrojuši ko tie izdarīja. Par nedēļu tiem autoservisā tie pabrauca uz manējās mašīnas 500 km Sacīja ka tā arī vajag. Attieksme pret mani bija drausmīga. Pēc tam, kad ņēma naudu, ar mani negribēja vairāk sarunāties. Gandrīz visu nedēļu pie tiem brauca un nenieka tie man nav izdarījuši. Un tādu paīgnu tiem pasauldaudz. Uzrakstiet visu ko tie piemānīja. Nevienam neieteicu Auto Gāze šo servisu.

N