www.sudzibas.lv Auklīte Apkrāpj divu bērnu māmiņu

Auklīte - Apkrāpj divu bērnu māmiņu

Agnese ne tikai melo bet krāpj manu laiku. Man ir divi bērni un gribēju piepelnīties auklītes darbā. Sākumā paskaidroju kādas būs manas prasības par stundu samaksu. Tik jauka sieviete man visam piekrita, kad sapratu ka tā nu nebūs. Auklītes, uzmanaties no šīm sievietēm, prasiet viņām samaksu uzreiz vai nedēļas beigās. Un visprātīgākais ir iet no viņām prom.

Lk

Saivii 08.11.2019

Agnese pret Ievu- kura kuru nomelnos vairaak ? Juus, pieaugushas sievietes, savaacieties un nokaartojiet domstarpiibas privaati!

Ko vēl gribi dzirdēt?

Pl Plkj70 08.11.2019

Vienīgā patiesība ir tā, ka es šo sadarbību beidzu. Pārējais ir meli. Man ir saglabājušies bankas konti.

Di Dillle 18.11.2019

Pati piezvanīt nemāki?

Aizej ciemos. Pie viena atslēgas varēsi atdot.

Di Dillle 18.11.2019

Kā Jūs var sazvanīt? Es arī Jūs gribu sazvanīt. Uz telefona numuru, ko izmantojāt mūsu sadarbības laikā, Jūs neatbildat.

Pl Plkj70 08.11.2019

Es šai sievietei pirms darba paskaidroju,ka par slodzi ņemu tik bet par puslodzi tik.Bija mājiens ar galvu.,piekrita. Es varu pierādīt pēc bankas kontiem, ka noruna netika pildīta, arī tad kad no manas puses bija zvans es pateicu ka uz pusslodzi par šādu naudu nestrādāšu.Tã ir mānīšana un krāpšana jo man arī ir divas meitas kas jāatbalsta un tāpēc jārēķinās ar darba samaksu.

Me Mego izmeklētājs 08.11.2019

Slēdzam līgumu un šādu problēmu nebus

Lk lkjh87 09.11.2019

Kādu līgumu šajā valstī

Ar Artūrs Dante 08.11.2019

Ja zhe mamma - NU ja zhe mamma !

Jo Joske_57 16.11.2019

Rudens2018. = jers = Ieva ?
Pati raksta sūdzību, pati komentē!?!?
Kurš tādai bērnus uztic!
Kas par krāpšanu, ja bankas konts apliecina samaksu par padarīto.

He helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964